00 Kč

Výstavní sleva na stroje APV

Výstavní sleva na stroje APV21. srpna 2023

Využijte výstavní slevu 5 % na polní a luční brány APV.  Od 24.8 do 15.9 získáte 5% slevu na nákup strojů APV na vybrané modely. 

Sleva se týká těchto modelů:

  • APV VS 900
  • VS 1200
  • AS 900
  • AS 1200
  • GS 600
  • GP 300

Stroje APV jsou vhodné pro ošetření polí a luk, kdy efektivním zásahem můžete eliminovat plevele, vytrhat stařinu a zvýšit tak produkci vaší půdy. 

Prsty polních bran AS pronikají při vláčení do půdy maximálně dva až tři centimetry, aby narušily a rozdrobily svrchní půdní krustu. Podporují tak lepší dýchání půdy a přerušují kapilaritu. Hlavní pozornost je však zaměřena na likvidaci nežádoucích plevelů. Při tažení prstů po povrchu půdy dochází k vytrhání plevele, který se nachází v rané i pozdní fázi klíčení, a k jeho odložení na povrch půdy. Zde plevel zasychá a odumírá. Takto lze zlikvidovat přibližně 90 procent klíčenců plevele v porostu.
Zpracování luk a pastvin bez orby je nejjednodušší a nejlevnější cestou k dosažení jejich lepšího stavu. Jedná se o ekonomicky a ekologicky zajímavou alternativu ke zpracování mezerovitých a z hlediska rostlinné skladby oslabených luk a pastvin za pomoci orby.
U zemědělských firem je krmivo z vlastních luk a pastvin dobrým a výhodným základem pro chov dobytka. Cílem opatření pro zlepšení a obnovu travních porostů je zachování, resp. obnovení trvale zdravého a výnosného porostu a tím produkce kvalitní píce v dostatečném množství

Vše o dotacích na stroje APV

APV

Výstavní sleva na stroje APV
Výstavní sleva na stroje APV
Výstavní sleva na stroje APV
Výstavní sleva na stroje APV
Výstavní sleva na stroje APV
Výstavní sleva na stroje APV

Chci poptat APV

* povinné položky

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika