00 Kč

Volná místa

SERVISNÍ MECHANIK/SERVISNÍ MECHANIČKA

26. června 2024Chcete se stát součástí úspěšné české obchodní společnosti se šedesátiletou tradicí? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici servisní mechanik/servisní mechanička pro naši pobočku v Chomutově.

EKONOM/KA PROVOZU

26. června 2024Chcete se stát součástí úspěšné české obchodní společnosti se šedesátiletou tradicí? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici Ekonoma/Ekonomky pro naši pobočku v Chomutově.

VEDOUCÍ SKLADU

12. června 2024Chcete se stát součástí úspěšné české obchodní společnosti se šedesátiletou tradicí? Baví Vás práce s lidmi a umíte je motivovat k lepším výkonům? Máte zkušenosti se skladovým hospodářstvím? V současné době hledáme...

SERVISNÍ MECHANIK/SERVISNÍ MECHANIČKA

10. května 2024Chcete se stát součástí úspěšné české obchodní společnosti se šedesátiletou tradicí? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici servisní mechanik/servisní mechanička pro naši pobočku ve VESELÉM – okres Děčín.

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika