00 Kč

Volná místa

MANAŽER PRODEJE STROJŮ/MANAŽERKA PRODEJE STROJŮ

15. září 2023Chcete se stát součástí úspěšné české obchodní společnosti se šedesátiletou tradicí? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici MANAŽER PRODEJE STROJŮ/MANAŽERKA PRODEJE STROJŮ pro naši pobočku ve VESELÉM okres...

SERVISNÍ MECHANIK/SERVISNÍ MECHANIČKA

5. září 2023Chcete se stát součástí úspěšné české obchodní společnosti se šedesátiletou tradicí? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici servisní mechanik/servisní mechanička pro naši pobočku v CHOMUTOVĚ.

SERVISNÍ MECHANIK/SERVISNÍ MECHANIČKA

5. září 2023Chcete se stát součástí úspěšné české obchodní společnosti se šedesátiletou tradicí? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici servisní mechanik/servisní mechanička pro naši pobočku v HAVLÍČKOVĚ BRODĚ..

SKLADOVÝ REFERENT/SKLADOVÁ REFERENTKA

4. září 2023Chcete se stát součástí úspěšné české obchodní společnosti se šedesátiletou tradicí? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici skladový referent/skladová referentka pro naši pobočku v PROSTĚJOVĚ.

SERVISNÍ MECHANIK/SERVISNÍ MECHANIČKA

31. srpna 2023Chcete se stát součástí úspěšné české obchodní společnosti se šedesátiletou tradicí? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici servisní mechanik/servisní mechanička pro firemní prodejnu v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH. 

SERVISNÍ MECHANIK/SERVISNÍ MECHANIČKA

31. ledna 2023Chcete se stát součástí úspěšné české obchodní společnosti se šedesátiletou tradicí? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici servisní mechanik/servisní mechanička pro naši pobočku v ČESKÉM KRUMLOVĚ.

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 60ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211

Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz

Veškeré kontakty ZDE

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika