Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
00 Kč

Platební a dopravní podmínky

Dodání zboží

Dodání zboží probíhá:

  1. Doručení zásilky na Vámi určené místo (dodací adresa – příjemce) provádíme prostřednictvím přepravních společností GEIS, PPL a Česká pošta. Cena za standardní balík je u všech zmíněných přepravců jednotná – 121 Kč. V případě paletové přepravy se ceny liší. Zboží je možno zaslat na dobírku (neúčtujeme žádné další poplatky) nebo můžete zvolit platbu prostřednictvím platebního příkazu. V případě volby platebního příkazu vyčkejte na zaslání pokynů k platbě. Zboží možno zaslat také na Slovensko prostřednictvím společností PPL a GEIS.
  2. Osobním odběrem na Vámi zvolené pobočce naší společnosti. Odešlete nám objednávku a vyčkejte na avízo možného termínu odběru; nelze garantovat, že se zboží aktuálně nachází na všech pobočkách. Samozřejmě je možné kontaktovat přímo konkrétní pobočku a domluvit se na dodání zboží s naším pracovníkem.

Způsob platby

Hotově při osobním převzetí (dobírka)

Při dobírce zákazník po překontrolování doručeného zboží uhradí řidiči přepravní společnosti smluvenou částku v hotovosti.
V případě osobního převzetí si zákazník v rozhraní nákupního košíku vybere jednu ze 13nácti poboček. Zboží je poté odesláno na vybranou pobočku. O vyzvednutí Vás bude informovat odpovědný zaměstnanec.

Platební příkaz

Při využití služeb platebním příkazem může dokončení objednávky trvat 1-5 pracovních dní. Při odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby. Zboží posíláme v den připsání peněz na účet.

Bankovní účet

Účet: 304231/0100
Komerční banka, a. s.
IBAN: CZ1801000000000000304231

Doprava

Svým zákazníkům nabízíme několik možností, jak si nakoupené zboží převzít.

Osobní odběr

Pokud preferujete osobní jednání, rádi Vás uvítáme na kterékoliv z našich poboček.

Zásilková společnost PPL

Společnost PPL CZ s.r.o. patří mezi nejvýznamnější expresní přepravce na českém trhu. Od svého založení se PPL specializovala na vnitrostátní balíkovou přepravu na firemní adresy. Spolupráce s partnerskou společností DHL umožnila také rozšíření služeb o přepravu balíků do Evropy. Zboží je obvykle doručeno do 24 hodin po celé ČR.

Zboží je doručováno v pracovní dny, 9:00 – 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. PPL však nabízí alespoň přibližný harmonogram doručování, kdy podle poštovního směrovacího čísla lze odhadnout dobu dodání.

PPL standardní balík do 50 kg 121 Kč
PPL Slovensko standardní balík do 30 kg 202 Kč
PPL Slovensko standardní balík do 50 kg 272 Kč

V případě, že se Vám nedaří najít Vaši zásilku, či je již několikátý den na cestě k Vám, prosím kontaktujte společnost PPL CZ s.r.o. na bezplatné telefonní lince: 844 775 775.

Česká pošta

Česká pošta je stále největším doručovatelem zásilek na našem území. Standardně doručuje do 24 hodin po celé ČR. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. V případě, že nebudete zastiženi na uvedené adrese, bude zásilka uložena na nejbližší poště skladující balíky a Vy budete upozorněni tzv. Výzvou ve Vaší schránce. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Česká pošta standardní balík do 30 kg 121 Kč
Česká pošta paletová přeprava do 1000 kg 847 Kč

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku (najdete jej ve svém mailboxu) vyhledat svou zásilku na infolince 800 177 889.

Zásilková společnost Geis

Společnost Geis Česká republika, která je součástí celosvětové logistické skupiny Geis Group se sídlem v německém Bad Neustadtu. Na českém trhu působí od roku 1991 a patří zde mezi přední poskytovatele komplexních přepravních a logistických služeb ve vysoké kvalitě.

Zboží je doručováno v pracovní dny mezi 9:00 – 18:00. Přesný výběr hodiny však není možný. Pokud nebudete přepravcem zastiženi doma, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

Geis Parcel standardní balík do 50 kg 121 Kč
Geis paletová přeprava do 500 kg + nadrozměrné zásilky 726 Kč
Geis zahraniční přeprava cena se odvíjí od hmotnosti a cílové země

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 50-ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Telefon eshop: +420 389 012 238
Email: eshop@agrozet.cz

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika