00 Kč

Platební a dopravní podmínky

Dodání zboží

Dodání zboží probíhá:

  1. Doručení zásilky na Vámi určené místo (dodací adresa – příjemce) provádíme prostřednictvím přepravních společností DPD, GEIS, PPL, DHL a Česká pošta. Cena za standardní balík je u všech zmíněných přepravců jednotná – 119 Kč. V případě paletové přepravy se ceny liší. Zboží je možno zaslat na dobírku (neúčtujeme žádné další poplatky) nebo můžete zvolit platbu prostřednictvím platby předem. V případě volby platby předem vyčkejte na zaslání pokynů k platbě (přijdou Vám společně s potvrzením objednávky). Zboží možno zaslat také na Slovensko prostřednictvím společností PPL a GEIS.
  2. Osobním odběrem na Vámi zvolené pobočce naší společnosti. Odešlete nám objednávku a vyčkejte na avízo možného termínu odběru; nelze garantovat, že se zboží aktuálně nachází na všech pobočkách. Samozřejmě je možné kontaktovat přímo konkrétní pobočku a domluvit se na dodání zboží s naším pracovníkem.

Způsob platby

Hotově při osobním převzetí (dobírka)

Při dobírce zákazník po překontrolování doručeného zboží uhradí řidiči přepravní společnosti smluvenou částku v hotovosti.
V případě osobního převzetí si zákazník v rozhraní nákupního košíku vybere jednu ze 13nácti poboček. Zboží je poté odesláno na vybranou pobočku. O vyzvednutí Vás bude informovat odpovědný zaměstnanec. Při osobním odběru lze platit hotovosti nebo kartou. 

Platba kartou

Se rozumí kterákoli z následujících platebních karet použitelných pro platby na internetu a na prodejnách Agrozet: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic a Maestro

Platba předem

Při využití služeb platba předem může dokončení objednávky trvat 1-5 pracovních dní. Při odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby společně s potvrzením objednávky na email. Zboží posíláme v den připsání peněz na účet.

Bankovní účet

Účet: 12800523/0300
Československá obchodní banka, a. s.
IBAN: CZ31 0300 0000 0000 1280 0523

Doprava

Svým zákazníkům nabízíme několik možností, jak si nakoupené zboží převzít.

Osobní odběr

Pokud preferujete osobní jednání, rádi Vás uvítáme na kterékoliv z našich poboček.

Zásilková společnost PPL

Společnost PPL CZ s.r.o. patří mezi nejvýznamnější expresní přepravce na českém trhu. Od svého založení se PPL specializovala na vnitrostátní balíkovou přepravu na firemní adresy. Spolupráce s partnerskou společností DHL umožnila také rozšíření služeb o přepravu balíků do Evropy. Zboží je obvykle doručeno do 24 hodin po celé ČR.

Zboží je doručováno v pracovní dny, 9:00 – 18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. PPL však nabízí alespoň přibližný harmonogram doručování, kdy podle poštovního směrovacího čísla lze odhadnout dobu dodání.

PPL standartní balík do 30 kg 119 Kč
PPL Slovensko standardní balík do 30 kg 299 Kč

V případě, že se Vám nedaří najít Vaši zásilku, či je již několikátý den na cestě k Vám, prosím kontaktujte společnost PPL CZ s.r.o. na bezplatné telefonní lince: 844 775 775.

Česká pošta

Česká pošta je stále největším doručovatelem zásilek na našem území. Standardně doručuje do 24 hodin po celé ČR. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. V případě, že nebudete zastiženi na uvedené adrese, bude zásilka uložena na nejbližší poště skladující balíky a Vy budete upozorněni tzv. Výzvou ve Vaší schránce. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Česká pošta standartní balík do 30 kg  119 Kč

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku (najdete jej ve svém mailboxu) vyhledat svou zásilku na infolince 800 177 889.

Zásilková společnost DPD 

DPD standartní balík do 30 kg  119 Kč

Paletová společnost Geis

Společnost Geis Česká republika, která je součástí celosvětové logistické skupiny Geis Group se sídlem v německém Bad Neustadtu. Na českém trhu působí od roku 1991 a patří zde mezi přední poskytovatele komplexních přepravních a logistických služeb ve vysoké kvalitě.

Zboží je doručováno v pracovní dny mezi 9:00 – 18:00. Přesný výběr hodiny však není možný. 

Geis Malá paleta/více balíků                                               499 Kč                                                        
Geis paletová přeprava do 500 kg + nadrozměrné zásilky 1199 Kč
Geis zahraniční přeprava cena se odvíjí od hmotnosti a cílové země

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika