00 Kč

O nás

AGROZET České Budějovice, a.s. s šedesáti letou historií, patří mezi tradiční prodejce zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky. Postupem času se úspěšné obchodní aktivity rozšířily z domovské oblasti jižních Čech na území celé České republiky.

AGROZET má celkem šest prodejních středisek v jižních Čechách, dvě v severních Čechách, tři na Vysočině a tři na jižní Moravě s týmem zkušených, odborně vyškolených mechaniků a obchodníků s mnohaletou praxí.

Obchodní strategií společnosti je nabízet zákazníkům všech velikostí a zaměření techniku, odpovídající jejich specifickým podmínkám. A to jak osvědčené stroje tuzemské výroby, tak i špičkovou techniku zahraniční.

Centrální sklad náhradních dílů pravidelně zásobuje všechny vlastní prodejní střediska a dealerskou síť. Expresní služba a noční rozvozy umožňují rychlou dodávku zboží, v případě havárie a včasného objednání do druhého dne.

AGROZET České Budějovice, a.s. je držitelem certifikátu systému managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2016 a v roce 2011 získal certifikát systému environmentálního managementu ČSN EN ISO 14001:2016.

Se všemi aktivitami společnosti souvisí včasná dodávka náhradních dílů, která je zajišťována prostřednictvím centrálního skladu náhradních dílů se špičkovou logistikou a s rozsáhlou nabídkou, kterou tvoří více než 80 000 položek od tradičních tuzemských i renomovaných zahraničních výrobců.

Rozvoj a implementace informačního systému je prováděna s podporou fondu EU, programem PORADENSTVÍ.
 

BUDOVY PRO TECHNICKÝ SERVIS AGROZET CB - III

AGROZET České Budějovice, a.s. v areálu ve svém sídle realizovala v letech 2018 až 2020 projekt zaměřený na revitalizaci objektů "brownfield", jehož cílem je vybudování moderních opravárenských kapacit zemědělských, lesnických, komunálních a obdobných strojů s možností celoročního provozu specifických servisních a diagnostických technologií.

Projekt je financován za podpory EU.

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika