00 Kč

Servis

Malá Mechanizace

V naší síti poboček s moderním technickým vybavením zajistíme servis ke všem prodávaným výrobkům a díky množství dodavatelů i k řadě výrobků konkurenčních. Kvalita poskytovaných služeb je založena především na profesionalitě a zkušenostech našich servisních techniků. Díky každoročním servisním akcím a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi máme mnoho spokojených klientů. Pro servis strojů používáme především originální náhradní díly a příslušenství.

Poskytujeme:

 • Předprodejní servis – zahrnuje základní seřízení a kontrolu stroje, informace o servisních intervalech a o tom, jak správně pečovat o stroj, potvrzení servisní knížky / záručního listu
 • Záruční servis – s sebou nese kompletní péči o Váš stroj, který má řádně veden servisní knížku / záruční list
 • Pozáruční servis – v našem servisu Vás přivítá odborně proškolený personál, který je vždy připraven Vám pomoci.

Dále nabízíme:

 • broušení řetězů motorových pil
 • broušení a vyvažování nožů do sekaček a křovinořezů
 • servis nebo opravu jsme schopni zajistit i přímo u Vás

Velká Mechanizace

Servis zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky

Naše firma poskytuje servisní služby, které zajišťují všechny nezbytné úkony týkající se předprodejního, záručního a pozáručního servisu a to 365 dnů v roce. Tyto služby jsou zajišťovány na 12 závodech, které zahrnují jižní Čechy (6 x), Vysočina (3 x), Morava (2 x), severní Čechy (1 x) Toto rozložení servisních míst zajišťuje pohotový a rychlý zásah s minimální dojezdovou vzdáleností u každého z našich zákazníků. V případě nutnosti není ani transport nepojízdné techniky do našich servisních dílen problémem.

Celkem se o Vaši spokojenost stará 50 servisních techniků, kteří disponují nejmodernější diagnostickou technikou, plně vybavenými servisními vozidly, mobilním připojením na internet, aktuálním opravárenským softwarem a samozřejmě mají k dispozici na všech uvedených místech servisní dílny. Vybavení servisu výrobcem předepsanými servisními přípravky, speciálním nářadím a zařízením je samozřejmostí.

Servisní dílny disponují nejmodernějšími diagnostickými přístroji, manipulační technikou, skladovými a parkovacími prostory.

Všichni naši servisní pracovníci procházejí několikrát ročně náročným servisním školením přímo u výrobců nebo dodavatelů techniky a to jak v ČR, tak i v zahraničí. Standardem je práce s výpočetní technikou, která zahrnuje přenosné počítače a „chytré“ mobilní telefony, umožňují neustálé aktuální informace, které jsou nezbytné pro kvalitní a rychlé servisní služby. Propracovaný systém dodávek náhradních dílů zajišťuje bezproblémové zásobování v návaznosti na potřeby našich zákazníků a nemalým dílem přispívá k rychlosti oprav.

V dnešní době, kdy je většina techniky vybavena elektronikou s vysoce sofistikovaným ovládáním je nezbytné, aby i její obsluha byla na vysoké úrovni. Proto pořádá naše firma několikrát do roka odborná školen, na kterých jsou obsluhy seznamovány se všemi novinkami, které se v této oblasti událi. Přítomnost vyškolených a zkušených techniků přispívá k tomu, že obsluhy strojů dostanou srozumitelné a přesné odpovědi na své otázky.

Náš technický servis je Vám připraven poskytnout v plném rozsahu tyto služby:

 • Předprodejní servis
 • Záruční servis
 • Pozáruční servis
 • Technickou údržbu
 • Diagnostiku motoru, hydrauliky, elektroniky
 • Opravy a servis klimatizace
 • Svářečské práce
 • Školení obsluhy

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika