Vážení zákazníci, na některých inzertních serverech (např. bazos.cz) momentálně operují podvodníci vydávající se za zaměstnance společnosti Agrozet. Tyto osoby se snaží ze zákazníků podvodem vylákat finanční prostředky. Více informací ZDE
00 Kč

Servis

Malá Mechanizace

V naší síti poboček s moderním technickým vybavením zajistíme servis ke všem prodávaným výrobkům a díky množství dodavatelů i k řadě výrobků konkurenčních. Kvalita poskytovaných služeb je založena především na profesionalitě a zkušenostech našich servisních techniků. Díky každoročním servisním akcím a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi máme mnoho spokojených klientů. Pro servis strojů používáme především originální náhradní díly a příslušenství.

Poskytujeme:

 • Předprodejní servis – zahrnuje základní seřízení a kontrolu stroje, informace o servisních intervalech a o tom, jak správně pečovat o stroj, potvrzení servisní knížky / záručního listu
 • Záruční servis – s sebou nese kompletní péči o Váš stroj, který má řádně veden servisní knížku / záruční list
 • Pozáruční servis – v našem servisu Vás přivítá odborně proškolený personál, který je vždy připraven Vám pomoci.

Dále nabízíme:

 • broušení řetězů motorových pil
 • broušení a vyvažování nožů do sekaček a křovinořezů
 • servis nebo opravu jsme schopni zajistit i přímo u Vás

Velká Mechanizace

Servis zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky

Naše firma poskytuje servisní služby, které zajišťují všechny nezbytné úkony týkající se předprodejního, záručního a pozáručního servisu a to 365 dnů v roce. Tyto služby jsou zajišťovány na 12 závodech, které zahrnují jižní Čechy (6 x), Vysočina (3 x), Morava (2 x), severní Čechy (1 x) Toto rozložení servisních míst zajišťuje pohotový a rychlý zásah s minimální dojezdovou vzdáleností u každého z našich zákazníků. V případě nutnosti není ani transport nepojízdné techniky do našich servisních dílen problémem.

Celkem se o Vaši spokojenost stará 50 servisních techniků, kteří disponují nejmodernější diagnostickou technikou, plně vybavenými servisními vozidly, mobilním připojením na internet, aktuálním opravárenským softwarem a samozřejmě mají k dispozici na všech uvedených místech servisní dílny. Vybavení servisu výrobcem předepsanými servisními přípravky, speciálním nářadím a zařízením je samozřejmostí.

Servisní dílny disponují nejmodernějšími diagnostickými přístroji, manipulační technikou, skladovými a parkovacími prostory.

Všichni naši servisní pracovníci procházejí několikrát ročně náročným servisním školením přímo u výrobců nebo dodavatelů techniky a to jak v ČR, tak i v zahraničí. Standardem je práce s výpočetní technikou, která zahrnuje přenosné počítače a „chytré“ mobilní telefony, umožňují neustálé aktuální informace, které jsou nezbytné pro kvalitní a rychlé servisní služby. Propracovaný systém dodávek náhradních dílů zajišťuje bezproblémové zásobování v návaznosti na potřeby našich zákazníků a nemalým dílem přispívá k rychlosti oprav.

V dnešní době, kdy je většina techniky vybavena elektronikou s vysoce sofistikovaným ovládáním je nezbytné, aby i její obsluha byla na vysoké úrovni. Proto pořádá naše firma několikrát do roka odborná školen, na kterých jsou obsluhy seznamovány se všemi novinkami, které se v této oblasti událi. Přítomnost vyškolených a zkušených techniků přispívá k tomu, že obsluhy strojů dostanou srozumitelné a přesné odpovědi na své otázky.

Náš technický servis je Vám připraven poskytnout v plném rozsahu tyto služby:

 • Předprodejní servis
 • Záruční servis
 • Pozáruční servis
 • Technickou údržbu
 • Diagnostiku motoru, hydrauliky, elektroniky
 • Opravy a servis klimatizace
 • Svářečské práce
 • Školení obsluhy

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 60ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211

Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz

Veškeré kontakty ZDE

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika

Aktuální akce