00 Kč

Zetor Compax - novinka ve stáji Zetor

Zetor Compax - novinka ve stáji Zetor12. února 2021

Zetor se vrací k malým traktorům. 

Tradiční český výrobce zemědělské techniky společnost ZETOR TRACTORS a. s. rozšiřuje svoji nabídku moderních traktorů o nové modelové řady s označením ZETOR PRIMO a ZETOR COMPAX. Jde o kompaktní stroje, které najdou využití především při letní a zimní údržbě obcí, sportovišť nebo firemních areálů. Společnost ZETOR je vyrábí ve spolupráci s jihokorejským koncernem Tong Yang Moolsan Co., Ltd. 

Technické údaje k modelové řadě ZETOR COMPAX

  • Kompaktní a všestranné stroje pro profesionály v bezkabinové verzi nebo ve verzi s kabinou.
  • Traktory jsou vybaveny spolehlivými motory Yanmar ve výkonovém rozsahu 25 až 37 koňských sil, které splňují nejnovější emisní limity Stage V. Kapalinou chlazené tříválcové motory jsou charakteristické klidným chodem a úsporností.
  • Jsou dostupné se dvěma typy převodovek. Modely COMPAX HT jsou nabízeny s hydrostatickou převodovkou se třemi jízdními rozsahy (u modelu COMPAX HT 25 se dvěma jízdními rozsahy). Toto řešení umožňuje snadné ovládání stroje pomocí dvou pedálů vpřed a vzad. Traktory COMPAX CL jsou sériově vybaveny synchronizovanou převodovkou 12 / 12 se třemi rozsahy (COMPAX CL 25 je vybaven převodovkou se dvěma jízdními rozsahy 6 / 2).
  • Zvedací síla tříbodového závěsu dosahuje dle konkrétního typu hodnoty až 12 kN a umožňuje tak práci se širokou škálou příslušenství. Traktory jsou u vybraných modelů vybaveny středovým vývodovým hřídelem pro pohon mezinápravové sekačky.
  • V zadní části je umístěn vnější hydraulický dvousekční rozvaděč (modely Compax 25 mají jednosekční hydraulický rozvaděč). Vybrané stroje navíc disponují přídavným dvousekčním rozvaděčem ovládaným joystickem.
  • Traktory řady COMPAX 35 a 40 jsou dostupné i ve verzi s kabinou. Ergonomické uspořádání ovládacích prvků usnadňuje a zjednodušuje práci s traktorem a přispívá k pohodlí řidiče. Stroje jsou navíc vybaveny již v základní výbavě klimatizací a vytápěním a joystickem pro snadné ovládání nakladače, přípojných strojů a nářadí.

Více o Zetor Compax

@ondravala.cz
@ondravala.cz
@ondravala.cz
@ondravala.cz
@ondravala.cz

Chci poptat Zetor

* povinné položky

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika