Od přípravy půdy přes setí až po sklizeň pícnin. Přesně tak bude vypadat expozice značky PÖTTINGER na letošní výstavě Země živitelka. Agrozet představí reprezentativní průřez technikou rakouského výrobce, která patří mezi světovou špičku v oblasti zpracování půdy, setí i pícninářské techniky. Přijďte se přesvědčit, proč jsou stroje PÖTTINGER dlouhodobě synonymem kvality, spolehlivosti a vysoké výkonnosti. Na našem stánku si budete moci prohlédnout stroje, které pomáhají zemědělcům zvládat každou fázi rostlinné výroby efektivněji – od založení porostu až po sklizeň a lisování píce.
Na našem stánku představíme PÖTTINGER NOVADISC 812, diskový žací stroj navržený pro vysokou pracovní výkonnost, čistý řez a spolehlivý provoz.
Doplní jej PÖTTINGER NOVACAT 301 ALPHA MOTION PRO s unikátním systémem ALPHA MOTION pro dokonalé kopírování terénu.
PÖTTINGER HIT 6.61 zajišťuje rovnoměrné rozprostření materiálu a podporuje rychlé zavadání píce.
PÖTTINGER TOP VT 7620 S vytváří pravidelné řádky připravené pro následnou sklizeň.
Součástí expozice budou také secí stroje TERRASEM 3000 DZ, které spojují přípravu seťového lůžka a přesné ukládání osiva do jednoho pracovního přejezdu.
PÖTTINGER SERVO 4000 NOVA doplní radličkový kypřič PÖTTINGER SYNKRO 3030 NOVA pro kvalitní zpracování půdy.
PÖTTINGER IMPRESS 3160 představuje moderní lis na kulaté balíky navržený pro vysokou výkonnost a spolehlivost.
Technika PÖTTINGER vytváří ucelený systém pro moderní rostlinnou výrobu – od zpracování půdy přes setí až po sklizeň pícnin a lisování.
Na jednom místě vám představíme moderní techniku PÖTTINGER pro zpracování půdy, setí, sečení, obracení, shrnování i lisování píce. Naši specialisté vám jednotlivé stroje představí a poradí s výběrem vhodného řešení.
Přijďte navštívit stánek Agrozet před pavilonem Z. Těšíme se na setkání s vámi!
Vyberte jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby vám do emailu přišly nabídky jen na to, co vás skutečně zajímá.