Spolehlivá a výkonná čerpadla Honda se vyznačují dlouhou životností. Jsou poháněna výkonným čtyřtaktním benzínovým motorem. Tyto motory se vyznačují svou spolehlivostí, nízkou spotřebou a také šetrností k přírodnímu prostředí.
Čerpadla Honda jsou hospodárná s nízkými nároky na údržbu. Konstrukce motorových čerpadel Honda – hnací hřídel motoru je přímo spojena s oběžným kolem čerpadla a skříň čerpadla je připojena k bloku motoru. Nenaleznete zde žádné řemeny nebo řetězové převody. Proto se čerpadlo velice snadno udržuje a čistí.
| Výkon: | 3600 HP |
|---|---|
| Vstup / Výstup: | 2 " |
| Maximální průtok: | 600 l/min |
| Rozměry D x Š x V: | 455 x 365 x 420 mm |
| Celkový výtlak: | 32 m |
| Objem palivové nádrže: | 1.9 l |
| Hmotnost: | 21 kg |
| Maximální sací hloubka: | 8 |
| Zapalování: | Tranzistorové bezkontaktní |
| Chlazení: | vzduchem |
| Délka záruční doby: | 5 let |
| Spotřeba paliva: | 1.0 |
| Garantovaná hlučnost dB: | 101 |
| Typ motoru: | Benzin |
| Motor: | GX 120 |
Vyberte jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby vám do emailu přišly nabídky jen na to, co vás skutečně zajímá.