SOLIGHT V50 Multimetr digitální AC/DC600V
Značka:
SOLIGHT
Obchodní číslo:
Katalogové číslo:
V50
Popis
Solight V50 Klešťový multimetr, max. AC 600V/600A, max. DC 600V, test diody, bzučák, odpor, teplota
    Základní informace:
    • Digitální multimetr pro měření napětí, proudu, odporu a teploty
    • Nabízí test spojitosti obvodu a diodový test, s podsvíceným displejem pro lepší čitelnost
    • Indikace nesprávné polarity a indikace vybité baterie
    • Měřicí rozsahy: DC napětí (200mV - 600V), AC napětí (200mV - 600V), AC proud (2A - 600A), rezistence (200? - 20M?) a teplota (-40°C - 1370°C)
    • Napájení: 2x AAA baterie (nejsou součástí balení)
    • Součástí balení: měřící kabely, teplotní sonda, pouzdro
    • Rozměry: 190x68x28mm, hmotnost: 139g
    Technické informace:
    • měření proudu, napětí, odporu, teploty
    • test spojitosti obvodu, diodový test
    • automatické vypnutí
    • podsvícený displej
    • uchování poslední naměřené hodnoty
    • ruční nebo automatické nastavení rozsahu
    • indikace nesprávné polarity
    • indikace vybité baterie
    • měřící rozsahy:stejnosměrné napětí: 200mV - 600V (±0,5%) / střídavé napětí: 200mV - 600V (±1,2%) / střídavý proud: 2A - 600A (±2%) / rezistence: 200? - 20M? (±1,5%)
    • teplota: -40°C - 1370°C (±1%)
    • provozní teplota: 0 - 40°C