SOLIGHT V15 Multimetr digitální AC/DC500V/10A
Značka:
SOLIGHT
Obchodní číslo:
Katalogové číslo:
V15
Popis
Solight V15 Multimetr, max. AC 500V, max. DC 500V / 10A, test diody, bzučák
    Základní informace:
    • Digitální multimetr pro měření stejnosměrného (200mV - 600V) a střídavého napětí (200V - 600V), stejnosměrného proudu (200µA - 10A) a odporu (200? - 2000k?)
    • Test diody, měření polarity, test spojitosti obvodů
    • Ochrana proti přetížení s pojistkami 500mA/500V a 10A/500V
    • Bzučák pro indikaci spojitosti a digitální displej
    • Výměnné kabely s měřícími hroty (délka 75 cm)
    • Napájení: 2x AAA baterie (součástí balení), indikátor slabých baterií
    • Rozměry: 6,0 x 11,5 x 2,0 cm
    Technické informace:
    • měření stejnosměrného napětí: 200mV - 600V, přesnost 1,0%
    • měření střídavého napětí: 200V - 600V, přesnost 1,2%
    • měření stejnosměrného proudu: 2000 uA - 10A, přesnost 1,5%
    • měření odporu: 200 Ohm - 2000 kOhm
    • test diody
    • měření polarity, test spojitosti obvodů
    • měření CAT II do 600V AC/DC, CAT III do 300V