Minirotavátor Honda FG201: typický představitel lehkého stroje pro komplexní zahradnické práce na celé zahradě. Výkonný mini 4-takt Honda poskytuje dostatek výkonu pro různé pracovní nástroje.
Zeleninová zahrádka nebo větší skleník vyžadují důkladné obdělávání půdy. Tento lehký minirotavátor poháněný revolučním 4-taktním motorem Honda je druhým nejmenším v celé šíři nabídky Hondy. Díky většímu záběru rotavátoru 450 mm, opatřenému i bočními ochrannými disky, disponuje zesílenou šnekovou převodovkou a robustněší stavitelnou ovládací rukojetí. Jedná se o malý, plnohodnotný rotavátor, který je určen pro efektivní kypření květinových, zeleninových či jiných záhonů nebo přípravu půdy ve sklenících. Při práci ve skleníku je nutné zajistit dokonalé větrání. Díky svým kompaktním rozměrům a velmi nízké váze však zůstává velmi obratný a manipualce s ním je mimořádně snadná a lehká. Jednoduché složení ovládací rukojeti spolu s transportním madlem umožňuje pohodlné a na místo nenáročné uložení stroje v garáži nebo zahradním domku. Ovládací rukojeť lze výškově nastavit dle potřeby uživatele. Díky své nízké hmotnosti je rotavátor schopen kypřit pravidelně obdělávanou půdu. Tím ovšem využití minirotavátoru Honda FG205 nekončí. Pouhým odjištěním pojistného čepu na hřídeli lehce vyměníte rotavační hvězdice za trávníkový separátor, který efektivně vyčeše z Vašeho trávníku mech a stařinu. Trávník se tak nadechne a ožije. FG205 je malý, lehký a pracovitý.
| Typ kypřícího ústrojí: | Nápravový jednosměrný rotor |
|---|---|
| Kola: | Transportní podvozek zadní |
| Sekundární převod: | Šnekový převod |
| Max.hloubka kypření (mm): | 260 |
| Max.šíře záběru (mm): | 450 |
| Vibrace (m/sec2): | 12,5 |
| Způsob přenosu síly: | Automatická odstředivá spojka |
| Hmotnost: | 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV |
| Model motoru: | GXV 50 |
| Objem olejové náplně (litrů): | 0,3 |
| Zdvihový objem (cm3): | 49 |
| Objem palivové nádrže (litrů): | 0,35 |
| Startování: | Reverzní |
| Mulčování: | Ano, Volitelně |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 1,3 / 4800 |
| Suchá hmotnost (kg): | 93, 135, 79,5, 21 |
| Rozměry stroje (D x Š x V) (mm): | 1155 x 510 x 1035 |
| Počet nožů: | 1, 2 |
| Výkon: | 2.5 HP |
| Max vibrace na rukojeti: | 12.5 m/s2 |
| Záběr: | 400/260 cm |
| Hmotnost: | 20.4, 21 kg |
| Typ nástroje: | Kultivační hvězdice |
| Garantovaná hlučnost dB: | 93 |
| Spojka sečení: | Odstředivá |
| Převodovka: | šneková |
| Motor: | GX V50 |
Vyberte jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby vám do emailu přišly nabídky jen na to, co vás skutečně zajímá.