Minirotavátor Honda FG201: typický představitel lehkého stroje pro komplexní zahradnické práce na celé zahradě. Výkonný mini 4-takt Honda poskytuje dostatek výkonu pro různé pracovní nástroje.
Dokonce i malé záhonky vyžadují důkladné obdělávání. Tento superlehký rotavátor poháněný revolučním 4-taktním motorem Honda je nejmenším v celé šíři nabídky. Jedná se v podstatě o malou "okopávačku" menších květinových předzahrádek či menších zeleninových záhonků. Díky svým kompaktním rozměrům a velmi nízké váze je velmi obratný a manipualce s ním je mimořádně snadná a lehká. Jednoduché složení ovládací rukojeti spolu s transportním madlem umožňuje pohodlné a na místo nenáročné uložení stroje v garáži nebo zahradním domku. Díky své nízké hmotnosti je rotavátor schopen kypřit pravidelně obdělávanou půdu. Tím ovšem využití minirotavátoru Honda FG201 nekončí. Do zadního závěsu, určeného pro instalaci transportních koleček lze namontovat i malou hrobkovací radličku. Pouhým odjištěním pojistného čepu na hřídeli lehce vyměníte rotavační hvězdice za např. trávníkový separátor, který efektivně vyčeše z Vašeho trávníku mech a stařinu. Trávník se tak nadechne a ožije. Stejným způsobem se dají nasadit i vertikutační talíře na provzdušňování trávníku nebo zařezávač pro tvarování okrajů trávníku. FG201 je malý, lehký a pracovitý.
| Typ kypřícího ústrojí: | Nápravový jednosměrný rotor |
|---|---|
| Kola: | Transportní podvozek zadní |
| Sekundární převod: | Šnekový převod |
| Max.hloubka kypření (mm): | 230 |
| Vibrace (m/sec2): | 5 |
| Způsob přenosu síly: | Automatická odstředivá spojka |
| Hmotnost: | 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV |
| Model motoru: | GXV 50 |
| Objem olejové náplně (litrů): | 0,3 |
| Objem sběrného koše (litrů): | 300 |
| Zdvihový objem (cm3): | 49 |
| Objem palivové nádrže (litrů): | 0,35 |
| Startování: | Reverzní |
| Mulčování: | Ano, Volitelně |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 1,3 / 4800 |
| Suchá hmotnost (kg): | 79, 93, 197, 17 |
| Rozměry stroje (D x Š x V) (mm): | 1185 x 455 x 980 |
| Počet nožů: | 1, 2 |
| Výkon: | 2.5 HP |
| Max vibrace na rukojeti: | 5 m/s2 |
| Záběr: | 300/230 cm |
| Hmotnost: | 17, 15.9 kg |
| Typ nástroje: | Kypřící hvězdice |
| Maximální kroutící moment Nm: | 1.3 / 1.75 (4800) |
| Spotřeba paliva: | 0.6 |
| Garantovaná hlučnost dB: | 93 |
| Spojka sečení: | mechanická, dvoučelisťová |
| Převodovka: | šneková |
| Typ motoru: | Benzin |
| Motor: | GX V50 |
Vyberte jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby vám do emailu přišly nabídky jen na to, co vás skutečně zajímá.