Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
00 Kč

Ochranná leštěnka na vnější plasty FASPOILER 300ml

Značka:
-
Obchodní číslo:
500871506210
Katalogové číslo:
Q320 FASPOLIER 300 ml
142,78 Kč
skladem118 Kč bez DPH

Popis

Ochranná leštěnka na vnější plasty FASPOILER 300ml


Bohatá na ušlechtilé a výživné složky na polymerické bázi. Na ošetřovaných částech vytváří ochranný lesklý film s dlouhodobým účinkem. Předchází odbarvování a stárnutí plastových dílů. Vhodná i pro gumové součásti.


FASPOILER je výrobek pro všechny ty, co se nespokojí s málem a stále hledají něco lepšího, perfektního. Jedná se o sprej, který jedním "rázem" obnoví - aniž by umastil - nárazníky, boční lišty, spoilery a kapoty.


Je bohatý na vzácné a výživné látky na bázi polymerů a vytváří lesklou, trasparentní a ochrannou vrstvu. Tato vrstva od FASPOILER pevně přilne k ošetřované ploše, prakticky okamžitě obnoví plastové povrchy vyztužené skelnými vlákny (boční lišty a nejen ty), plasty - vybledlé či poškozené dlouhým vystavením slunečním paprskům - či jakoukoliv gumovou součást.


Pokud používáte FASPOILER pravidelně, potom předejde vyblednutí a zestárnutí odkrytých a nechráněných částí. Vrstva vytvořená na povrchu ošetřované části vydrží nějakou dobu působení vlivu studené a teplé vody, slunce a prachu, aniž by na sobě nechala znát nepříjemné "popraskání" a zároveň zůstane neviditelná.

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 50-ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Telefon eshop: +420 389 012 238
Email: info@agrozet.cz

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
371 55 České Budějovice
Česká republika

Aktuální akce