LA MAGDALENA Kloubový hřídel 2005/800/KH/37.1-37.1
Kloubový hřídel LA MAGDALENA 2005/850/KH/37.1-37.1
Značka:
La Magdalena
Obchodní číslo:
Katalogové číslo:
2005/800/KH/37.1-37.1
Doba dodání:
5 pracovních dní
Popis
Kloubový hřídel LA MAGDALENA 2005/800/KH/37.1-37.1
  • Použití: rotačky (např. ŽTR-165, CM-184, aj.)
přenos výkonu 26 kW / 460 Nm při 540 ot/min
40 kW / 380 Nm při 1000 ot/min
celková délka 800 mm
délka mezi kříži 560 mm
max. pracovní délka 1030 mm