UMK 435 E2 LEET je lehký a obratný.
| Výkon: | 1.6 HP |
|---|---|
| Max vibrace na rukojeti: | 8 m/s2 |
| Množství motorového oleje: | 0.1 l |
| Objem palivové nádrže: | 0.63 l |
| Hmotnost: | 7.53 kg |
| Travní kotouč: | Standardně |
| Typ hnací hřídele: | Pevná |
| Zapalování: | Tranzistorové bezkontaktní |
| Chlazení: | vzduchem |
| Ochrana zraku: | ANO |
| Hlava: | strunová |
| Vyvětvovací pila: | NE |
| Typ nesení: | popruhy |
| Délka záruční doby: | 5 let |
| Spotřeba paliva: | 360 g/kW/h |
| Garantovaná hlučnost dB: | 109 |
| Typ motoru: | Benzin |
| Rukojeť: | rukojeť |
| Motor: | GX 35 |

Vyberte jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby vám do emailu přišly nabídky jen na to, co vás skutečně zajímá.