„Vysokootáčková turbína poháněná silou 4-taktního motoru vyfukuje vzduch takovou rychlostí jako je rychlost startujícího dopravního letadla.“
Hezky upravený trávník na podzim v parcích nebo na zahradách většinou zakryje vrstva spadaného listí z okolních stromů. Ohromné množství tohoto „bioodpadu“ je potřeba efektivně a rychle odstranit. Zvláště v ročním období, kdy jsou spadané listí a nečistoty vlhké, lepivé. Foukač takového výkonu ocení i komunální služby na doklizení např. odpadků v okolí skládek. Mnohdy se proud vzduchu z fukaru využívá nejenom k úklidovým pracím, ale i např. k chladícím účelům či přepravě většího množství vzduchu větší rychlostí. Při nasazené difuzní trysce motorvý fukar totiž vyfukuje vzduch rychlostí až téměř 250km/h. To je více než dostatečný výkon pro odklizení spadaného listí z parku nebo pro úklid chodníku od prachu a jiných nečistot. Dokonce je schopen spolehlivě "odfouknout" i vrstvu lehkého, čerstvě padlého sněhu z chodníku či parkovacího stání. Vynikající ergonomii a vyváženost stroje pro komfortní obsluhu a ovládání ocení i komunální a úklidové firmy.
| Další vybavení: | Plynulá regulace průtoku vzduchu |
|---|---|
| Nominální průtok vzduchu (s nasazenou tryskou) m3/h: | 600 |
| Max.rychlost vzduchu (s nasazenou tryskou) (km/h): | 252 |
| Způsob přenosu síly: | Přímý náhon |
| Model motoru: | GX 25 |
| Objem olejové náplně (litrů): | 0,08 |
| Objem palivové nádrže (litrů): | 25, 0,58 |
| Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1): | 0,72 / 7000 |
| Suchá hmotnost (kg): | 104, 4,5 |
| Rozměry stroje (D x Š x V) (mm): | 335 x 265 x 370 |
| Výkon motoru pracovního nástroje: | 0.96 W |
| Výkon: | 1.1 HP |
| Maximální rychlosr vzduchu: | 70 m/sec |
| Množství motorového oleje: | 0.08 l |
| Objem palivové nádrže: | 0.32 l |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| Typ fukaru: | odstředivý ventilátor přímo připojený k motoru |
| Výkon ventilátoru: | 600 m3/h |
| Zapalování: | Tranzistorové bezkontaktní |
| Chlazení: | vzduchem |
| Délka záruční doby: | 5 let |
| Spotřeba paliva: | 0.54 |
| Garantovaná hlučnost dB: | 102 |
| Typ motoru: | Benzin |
| Motor: | GX 25 |

Vyberte jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby vám do emailu přišly nabídky jen na to, co vás skutečně zajímá.