00 Kč

E-shop John Deere

Chladící kapalina John Deere COOL-GARD...

Chladící kapalina John Deere COOL-GARD-5LToxickáKarcinogenní
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDEPH762005
na pobočcevíce než 5 ks828,85 Kč
828,85 Kč
na pobočcevíce než 5 ks685 Kč bez DPH

Filtr odvzdušnění palivové nádrže

Filtr odvzdušnění palivové nádrže
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDH21616900
na pobočcevíce než 5 ks774,08 Kč
774,08 Kč
na pobočcevíce než 5 ks639,74 Kč bez DPH

John Deere WZ1902025 Držák trysek

John Deere WZ1902025 Držák trysek
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDWZ1902025
na pobočce2 ks668,93 Kč
668,93 Kč
na pobočce2 ks552,83 Kč bez DPH

Těsnění

Těsnění
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDR1234170A
na pobočce1 ks424,71 Kč
424,71 Kč
na pobočce1 ks351 Kč bez DPH

John Deere AL76702 Relé

John Deere AL76702 Relé
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDAL7670200
na pobočce3 ks335,84 Kč
335,84 Kč
na pobočce3 ks277,55 Kč bez DPH

John Deere AR98098 Filtr převodový

John Deere AR98098 Filtr převodový
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDAR9809800
na pobočce1 ks302,50 Kč
302,50 Kč
na pobočce1 ks250 Kč bez DPH

John Deere RE506428 Filtr palivový

John Deere RE506428 Filtr palivový
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDRE5064280
na pobočce1 ks265,84 Kč
265,84 Kč
na pobočce1 ks219,70 Kč bez DPH

Filtr olejový

Filtr olejový
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDM80641900
na pobočce3 ks255,71 Kč
255,71 Kč
na pobočce3 ks211,33 Kč bez DPH

Z63136 Nůž kukuřičnýVýprodej

Z63136 Nůž kukuřičnýVýprodej
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDZ63136000
na pobočce4 ks242 Kč
242 Kč
na pobočce4 ks200 Kč bez DPH

Filtr kabiny

Filtr kabiny
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDL15202600
na pobočce3 ks240,58 Kč
240,58 Kč
na pobočce3 ks198,83 Kč bez DPH

John Deere AR94510 Hydraulický filtr

John Deere AR94510 Hydraulický filtr
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDAR9451000
na pobočce1 ks179,81 Kč
179,81 Kč
na pobočce1 ks148,60 Kč bez DPH

Ložisko

Ložisko
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDH17572700
na pobočce1 ks177,87 Kč
177,87 Kč
na pobočce1 ks147 Kč bez DPH

Vodítko palce šneku

Vodítko palce šneku
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDZ30752000
na pobočce5 ks165,42 Kč
165,42 Kč
na pobočce5 ks136,71 Kč bez DPH

Držák

Držák
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDH17245900
na pobočcevíce než 5 ks110,05 Kč
110,05 Kč
na pobočcevíce než 5 ks90,95 Kč bez DPH

Žárovka přístrojové desky 1.1W

Žárovka přístrojové desky 1.1W
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDAL1178150
na pobočcevíce než 5 ks55,90 Kč
55,90 Kč
na pobočcevíce než 5 ks46,20 Kč bez DPH

Spojka řetězu

Spojka řetězu
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
2JDBP1303000
na pobočce1 ks31,46 Kč
31,46 Kč
na pobočce1 ks26 Kč bez DPH

John Deere E34908 Traktor s dvěma přív...

John Deere E34908 Traktor s dvěma přívěsy s farmářskými zvířaty
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
6JDMCE42947X
na dotaz1 399 Kč
1 399 Kč
na dotaz1 156,20 Kč bez DPH

John Deere MCV202208001 BatohNovinka

John Deere MCV202208001 BatohNovinka
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
6JDMCV202208
na dotaz1 299 Kč
1 299 Kč
na dotaz1 073,55 Kč bez DPH

John Deere E46655 Traktor skládačkaNovinka

John Deere E46655 Traktor skládačkaNovinka
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
6JDE46655000
na dotaz750 Kč
750 Kč
na dotaz619,83 Kč bez DPH

John Deere Cedule plechováNovinka

John Deere Cedule plechováNovinka
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
6JDMCN023276
na dotaz599 Kč
599 Kč
na dotaz495,04 Kč bez DPH

Sklápěčka velká John DeereNovinka

Sklápěčka velká John DeereNovinka
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
6JDE42928000
na dotaz550 Kč
550 Kč
na dotaz454,55 Kč bez DPH

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika