00 Kč

v showroomu Pöttinger

Školení servisních mechaniků v Grieskirchenu31. ledna 2018

Dobře vyškolený a oboru znalý personál je zlatý důl. V Agrozetu má vzdělání tu nejvyšší prioritu.

Tento týden začíná každoroční maraton školení servisních mechaniků v mateřském závodě Pöttinger v Grieskirchenu. Snaha o vysokou kvalitu mechaniků vedla k vybudování vícestupňového systému servisní podpory produktů Pöttinger. Celé servisní školení toto rozložení kopíruje.

Struktura začíná u produktových specialistů Pöttinger z Grieskirchenu, kde má každý svěřený vlastní segment a může se plně koncentrovat na jeho daná specifika.

V přímém kontaktu s rakouskými specialisty jsou servisní zástupci Pöttinger z ČR a SR (Pepa Vlach, Honza Mach, Standa Babka a Miro Marušiak), kteří koordinují jednotlivé servisní případy z České a Slovenské republiky. Oporou a partnery jim jsou servisní specialisté z Agrozetu (Viktor Ludvík, Milan Strouhal, Jiří Danilet a Květoslav Žvátora).

Všichni výše vyjmenovaní se v prvním týdnu seznamují s novinkami, vzájemně si předávají své zkušenosti, zpětnou vazbu od zákazníků a připravují se na poslední stupeň školení, které je připraveno pro české a slovenské mechaniky jednotlivých dealerů.

Konstruktivní náměty a připomínky vznesené během kteréhokoliv stupně školení nezapadnou a je jim věnována velká pozornost. Po jejich analýze a schválení následuje případná úprava konstrukčních prvků nebo výrobních postupů.

 

pott 3

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika