00 Kč

Servo 45 M v akci20. února 2018

Nová řada otočných pluhů v praktickém nasazení

Čtyř a pětiradličné otočné pluhy pro traktory od 140 do 240 k.
Servo 45 M můžete již brzy zhlédnout na výstavě Techagro 2018 v expozici Agrozet.

 

Pluh SERVO 45 M

V mnoha případech je pluh stále tím nejvhodnějším strojem. Nesené pluhy SERVO 45 M jsou koncipované pro agregaci s traktory s výkonem od 140 k do 240 k. Nové pluhy nabízíme v provedení se 4 nebo 5 radlicemi, roztečí těles 95 cm nebo 102 cm a výškou rámu 80 cm nebo 90 cm (na přání). Kompletní program v provedení SERVO (mechanicky nastavitelný pracovní záběr a jištění střižným šroubem), PLUS (s hydraulicky nastavitelným pracovním záběrem), NOVA (s nonstop jištěním) a NOVA PLUS (s hydraulicky nastavitelným pracovním záběrem a s nonstop jištěním). Geometrie závěsu SERVO 45 M je optimalizovaná pro nové třídy traktorů. Toto inteligentní řešení přináší nejvyšší tuhost rámové konstrukce v oblasti, která nejvíce podléhá zatížení na ohyb a na krut. Pluh vhodný i pro orbu na úvratích.

Vysoká hospodárnost a dlouhá životnost

Trakční systém TRACTION CONTROL je dostupný i pro pluhy SERVO 45 M. Systém pro cílené nerovnoměrné dotížení brázdového a záhonového kola zadní nápravy traktoru je na světě jedinečný! Tlakový zásobník je spojený s hydraulickým válcem, který přenáší zatížení přímo na spodní ramena traktoru a dotěžuje jeho zadní nápravu. Při dotížení nedochází ke změně hloubky orby. Tlak systému je snadno nastavitelný. Systém TRACTION CONTROL je vhodný do těžkých půd nebo při agregaci pluhu s traktorem s nižší hmotností. Redukce prokluzu pro snížení spotřeby nafty a eliminace nežádoucího utužení podorniční vrstvy půdy!

Přesný seřizovací mechanismus SERVOMATIC

Agregace s traktorem a seřízení pluhu je logické a jednoduché. Záběr prvního tělesa a tažný bod se nastavují pomocí dvou oddělených šroubů. Nastavovací funkce obou šroubů se navzájem neovlivňují, takže není nutná žádná dodatečná korekce. Správné nastavení pluhu eliminuje stranové zatížení a šetří opotřebitelné díly i spotřebu nafty. Nastavovací šrouby jsou zajištěné proti pootočení. Koncept pro dobře odvedenou práci.

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika