00 Kč

SECO - Traktory pro každou zahradu

SECO - Traktory pro každou zahradu2. března 2023

Český výrobce žacích traktorů si i pro letošní rok připravil širokou nabídku produktů pro péči o zahradu, sad, nebo jako pomocníků pro obecní komunál. A jakožto dlouhodobě nejlepší prodejci traktorů SECO na trhu vám při osobním předání traktoru na jedné z našich 14 poboček po celé republice poskytneme zdarma zaškolení pro užívání těchto jedinečných strojů.

S nadsázkou lze říct že neexistuje trávník či tráva, se kterou by si traktory SECO neporadily. 

Kromě základních modelů CHallenge jsou všechny osazené dvouválcovým motorem Briggs & Stratton. Pak už je jen na vašem uvážení jak široký záběr sečení a jak silný motor budete potřebovat. K výběru jsou i modely s pohonem všech čtyř kol a hydraulicky zdvihacím košem. 

Pro náročnější uživatele, kteří si nepotrpí na fešný pažit, jsou v nabídce mulčery s ochranným rámem.

SECO CHallenge

Velmi obratné a snadno ovladatelné zahradní traktory určené pro náročné domácí uživatele.

Přestože se jedná o nejlevnější stroje v nabídce SECO, právem patří mezi nejrobustnější ve své třídě. Již po mnoho let je řada Challenge etalonem mezi menšími stroji určenými k domácímu použití. Pohání jej osvědčený jednoválec Loncin a o přenos síly se stará hydrostatická převodovka Hydro Gear. Jeho hlavní předností je vynikající obratnost a velmi dobrý sběr. Všechny komponenty jsou odolné jako u větších strojů.

SECO Starjet 

Vhodné pro náročné domácí uživatele i pro údržbu firemních a sportovních areálů. Nejrozšířenější zahradní traktory u nás.

Díky konstrukci žacího ústrojí a návazných prvků patří k absolutní špičce jak ve sběru vlhké i přerostlé trávy, tak v kvalitě vzhledu posekané plochy. Další nespornou výhodou všech  modelů Starjet je možnost rozšířit použití stroje montáží pasivního i aktivního příslušenství. 

SECO Crossjet

Traktory řady Crossjet jsou s námi již dlouhou řádku let. Na počátku své existence šlo prakticky o první stroje svého druhu. Díky genialitě konstruktérů tvoří špičku mezi komunálními mulčery dodnes. Crossjet 4x2 je nenahraditelný pomocník při občasném mulčování. Zvládne posekat i roky zanedbané pozemky včetně náletových dřevin. Crossjet 4x4 navazuje na předchozí model, díky pohonu všech čtyř kol však posouvá hranici jeho možností mnohem dál. Robustní konstrukce, profesionální motor i pohon, velmi nízké provozní náklady - to jsou hlavní výhody tohoto mulčeru. Doporučujeme požádat kteréhokoliv z našich prodejců o ukázku stroje v terénu. 

SECO Goliath

Typová řada Goliath vychází z modelu Crossjet, posouvá však jeho možnosti ještě dál. Mezi nejdůležitější prodejní argumenty patří zlepšení ergonomie, nožní ovládání pojezdu a možnost výběru z více druhů žacího ústrojí. Traktor Goliath tak využijeme nejen k občasnému, ale také k pravidelnému mulčování. Goliath 4x4 představuje vrchol mezi komunálními mulčery. Pohání jej výkonný motor Kawasaki, o pojezd se stará dvojice převodovek Tuff Torq a Kanzaki. Díky své konstrukci se dostane i do míst, která jsou pro jinou techniku nedostupná. Samozřejmostí je možnost dokoupení celé řady aktivního i pasivního příslušenství. 

Travní traktory Seco

SECO - Traktory pro každou zahradu
SECO - Traktory pro každou zahradu
SECO - Traktory pro každou zahradu
SECO - Traktory pro každou zahradu
SECO - Traktory pro každou zahradu
SECO - Traktory pro každou zahradu
SECO - Traktory pro každou zahradu

Má zahrada potřebuje traktor SECO

* povinné položky

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Veškeré kontakty ZDE

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika