00 Kč

Rozmetání hnoje a následné zaorání.16. října 2018

Stroje ze střediska Agrozet Veselé provozované společností VCH Agro s.r.o. se opět rozjely do akce.

Tentokrát na pozemcích u Labské stráně v Labských pískovcích vzdálených pouhé čtyři kilometry od Pravčické brány. Jistě znáte tento symbol národního parku České Švýcarsko. Je to největší přírodní skalní brána v Evropě.

Stroje čekala náročná práce. Ve velmi suchých půdních podmínkách dobře a rychle rozmést hnůj a zároveň jej hned zaorat do půdy.

A jak to dopadlo?

Vůz s výtlačným čelem a rozmetadlem Fliegl ASW 271 v agregaci s traktorem JD 6210 R hnůj dokonale rozdrobil a rovnoměrně rozprostřel po ploše určené k orbě. Díky velké kapacitě vozu a odpovídajícímu výkonu traktoru připravená hromada hnoje rychle mizela a majitel pozemků pan Zdeněk Hampl, který rozmetadlo nakládal svým manipulátorem Merlo, mohl být s tempem práce velmi spokojen.

Nejnovější model traktoru Zetor Forterra HSX 140 s odpruženou nápravou a v agregaci se čtyřradličným obracecím pluhem pak následně provedl zaorání. Půda byla velmi suchá a tvrdá. Přesto nová Forterra zabodovala, výkonově pluh v náročných podmínkách dobře zvládla a zanedlouho bylo hotovo.

Chvíli potom co zapadající slunce opustilo pískovcové skály a vršek Růžovského vrchu, jelo se domů.

Celá akce proběhla pod dohledem majitele pozemku pana Zdeňka Hampla. Tímto panu Zdeňku Hamplovi děkujeme za spolupráci a také děkujeme za darované vynikající sýry z jeho vlastní produkce.

Máte zájem o některý z těchto strojů?

Pošlete nám poptávku

Rostislav Bican

 

20181004_162938

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Veškeré kontakty ZDE

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika