00 Kč

© PÖTTINGER Landtechnik GmbH

Pöttinger TERRASEM V 6000 D Z10. ledna 2022

Pöttinger uvítal v nabídce nové pneumatické secí stroje pro kvalitní a efektivní setí.

Kromě vlivu počasí a půdních podmínek je pro nejlepší možné vzcházení osiva zásadní správný výběr technologie. Koncept TERRASEM od společnosti Pöttinger spojuje pracovní kroky zpracování půdy, opětovného utužení seťového lůžka, hnojení a setí v jednom stroji. Dokonalá kombinace efektivity, maximální provozní spolehlivosti a přesného ukládání osiva pro potřeby zemědělců.

TERRASEM - univerzální do všech podmínek

Nově navržený secí stroj s, nebo bez pasivní přípravy seťového lůžka přesvědčí přesným dávkováním a dokonalým systémem botek. Flexibilní použití díky možnosti současné aplikace až tří druhů osiva a hnojiva. Setí s největší možnou výkonností pro nejlepší vzcházení osiva. Jednotlivé vlastnosti TERRASEM od Pöttingeru zvyšují výnosový potenciál a tím i zisk hospodáře. Nové TERRASEM jsou dostupné od jara 2022.

Výhody jsou zřejmé na první pohled

Extrémně flexibilní s injektorovým dávkováním nebo dávkovacím systémem tlakového zásobníku pro úspěšný výsev.
Robustní konstrukce s pracovními záběry 3, 4 a 6 metrů pro maximální plošnou výkonnost.
Botky pro kvalitní příčné i podélné uložení.
Vhodné pro minimalizační technologie, přímý výsev i setí po orbě.

Pohodlná práce bez bočních tahů

Nové uspořádání pracovních nástrojů zajišťuje, že stroj pracuje stoprocentně přímočaře. Jak disky podmítače, tak přihnojovací i secí botky jsou zrcadlově uspořádané do X. Hloubka setí je centrálně nastavitelná bez nutnosti vystupování z kabiny traktoru. Bezúdržbový koncept všech pracovních orgánů a botek pro minimalizaci nároků na údržbu.

Single Shoot – Double Shoot – Double-Shoot Mix

U všech strojů s tlakovým zásobníkem je možná aplikace 2 různých komponent, jako je osivo / osivo nebo osivo / hnojivo. Třetí druh lze aplikovat s využitím stroje TEGOSEM. V závislosti na okolnostech a střídání plodin u zákazníka existuje široká škála možností výběru mezi aplikací osiva, osiva s hnojivem a doplňkovými komponenty, jako jsou mikrogranuláty nebo podsev. U provedení TERRASEM DZ lze také dva různé komponenty umístit do jiné hloubky.

Optimální prostor pro vzcházení

I v obtížných podmínkách a při vysokých pracovních rychlostech zajišťuje vzájemné působení pneumatikového pěchu a dvoudiskových botek s vysokým přítlakem přesné uložení osiva. Rozteč řádků 12,5 cm umožňuje optimální rozložení prostoru pro plodiny (rozteč 16,7 cm je ve výbavě na přání).

Dva systémy dávkování

V závislosti na volbě stroje jsou k dispozici dva různé dávkovací systémy. Stroje s jedním dávkováním jsou vybavené injektorovým dávkovacím systémem - TERRASEM 3000 D až V 6000 D a navíc všechny modely TERRASEM bez disků pro přípravu půdy.

Více o Pottinger Terrasem 

© PÖTTINGER Landtechnik GmbH
© PÖTTINGER Landtechnik GmbH
© PÖTTINGER Landtechnik GmbH
© PÖTTINGER Landtechnik GmbH

Chci poptat Pöttinger

* povinné položky

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Veškeré kontakty ZDE

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika