00 Kč

Nový pluh Servo 4000 je připraven

Nový pluh Servo 4000 je připraven1. srpna 2023

V mnoha případech je pluh stále tím nejvhodnějším strojem. V moderním zemědělství má také velký význam pro regulaci plevelů a kondici plodin. Vzhledem k velké rozmanitosti půdních podmínek po celém světě neexistuje žádný jiný stroj, který splňuje tak široké individuální požadavky jako pluh. Spolu s osvědčenými orebními tělesy je Servo 4000 připraven pro mnohaleté profesionální použití.

Nové nesené otočné pluhy jsou nabízeny ve verzích standard, Nova, Plus a Plus Nova se čtyřmi až šesti radlicemi. Volitelně je řada Servo 4000 k dispozici s roztečí těles 95 nebo 102 cm a výškou rámu 80 cm nebo 90 cm. Rám byl optimalizovaný tak, aby bylo možné lépe absorbovat zatížení působící během provozu. Velkorozměrové průchozí ložisko závěsu spolehlivě přenáší tažné síly na rám pluhu. Pro vysokou pevnost byly otvory rámu zredukovány na minimum. Nově navržená konstrukce navíc chrání všechna ložiska a připojovací díly. Nově navržené seřizovací centrum se čtyřkloubovou kinematikou ještě více usnadňuje a urychluje správné nastavení a přizpůsobení vašemu traktoru. Vahadlo je vyrobeno z vysoce kvalitní ocelolitiny, která zaručuje vysokou stabilitu a odolnost. Zakřivený tvar vahadla poskytuje Servo 4000 široký rozsah nastavení první radlice. Vnitřní šířka rozchodu traktoru 1000 až 1500 mm je pokryta pro vysokou flexibilitu.

U pluhů Servo Plus s hydraulickým nastavením šířky brázdy nastaví čtyřprvková kinematika automaticky i záběr prvního tělesa. Seřídí se také tažný bod, protože pluh se sám vyrovná podél ideální tažné linie traktoru s pluhem pomocí volného spodního závěsu. Optimální nastavení tažného bodu zaručuje menší odpor pluhu, opotřebení dílů i spotřebu PHM.

Pluhy Nova jsou vybavené nonstop jištěním proti přetížení s vypínací silou až 1400 kg. To chrání pluh před poškozením a zajišťuje orbu bez prostojů i na kamenitých půdách. Komfort obsluhy nabízí centrální nastavení jistícího tlaku pro všechna tělesa.

Systém Traction Control aktivně přenáší hmotnost pluhu na zadní nápravu traktoru. Dodatečné zvýšení trakce zaručuje efektivní práci s menším prokluzem a snižuje utužení podorniční vrstvy půdy. Je tak zamezený vznik bariéry, která brání růstu rostlin, životu v půdě, průniku vody a živinám. Spotřebu paliva Ize navíc snížit až o deset procent - čistá ekonomika.

Ing. Zdeněk Bílý A. Pöttinger, spol. s r. o.

SERVO 4000

Nový pluh Servo 4000 je připraven
Nový pluh Servo 4000 je připraven
Nový pluh Servo 4000 je připraven

Chci poptat Pöttinger

* povinné položky

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika