00 Kč

Dieci Agri Plus 42.7

NOVINKA - TELESKOPICKÝ MANIPULÁTOR DIECI AGRI PLUS 42.729. listopadu 2017

DIECI AGRI PLUS 42.7

Společnost Agrozet České Budějovice, a.s. se již několik zabývá prodejem a servisem teleskopických manipulátorů od italské společnosti Dieci, s.r.l. do zemědělství. Na mezinárodním veletrhu zemědělské techniky Agritechnica 2017 v Hannoveru společnost Dieci, s.r.l. představila zbrusu nový manipulátor do zemědělství pod označením Agri Plus 42.7. Jde o nástupce oblíbené řady čistě zemědělských manipulátorů. Manipulátor v sobě kloubí prvky z předchozí řady jako je (dvojitý zpětný ventilátoru, inching pedál, patentované jedno-pístové zvedání ramene, VS převodovka) s prvky, které přinášejí do oblasti  manipulace v zemědělství svěží vítr.

Kompletní změnou prošla kabina. Konstrukce kabiny je zcela nová a umožnila zlepšit pracovní podmínky pro obsluhu stroje. Kabina je odpružena jak ve svislém tak horizontálním směru pomocí patentovaného odpružení. Dále výrobce reflektuje požadavky zákazníků na zvětšení vnitřního prostoru a množství odkládacích ploch. Snížení hlučnosti v kabině díky novému měkčenému polstrování. Ergonomie ovládacích prvků je mnohem intuitivnější a zlepšuje pracovní podmínky řidiče. Zvětšení výkonu klimatizace vedlo k umístění chladící jednotky do přední části kabiny. Klasický display je nahrazen monitorem s integrovaným ovládáním pod opěrku ruky k snažšímu ovládání. Stroj bude možné vybavit parkovací kamerou s 360° pohledem.

Motorizace musela opět podle evropský směrnic navýšit emisní stupeň na konečných Tier 4. Pro dodavatele motorů FPT to neznamenalo žádný problém a použil osvědčené technologie SCR/DPF používané u kamionový motorů. V motorovém prostoru bylo optimalizováno umístnění komponentů.

Zachována zůstala dvou hydromotorová hydrostatická převodovka DANA-Spicer 318. Její koncept jednoho variabilního hydromotoru na pracovní rozsah a jednoho pevného na rychlost umožňuje neuvěřitelnou sílu a spolehlivost této převodovky. Ostatně použití této převodovky jinými výrobci dává společnosti Dieci zapravdu.

Z vnějšku nejvíce zaujme umístnění koncových světel do ochranného sevření masivního závaží, kde jejich poškození je spíše na teoretické úrovni. Navýšení hmotnosti závaží umožnilo zvýšit nosnost stroje na konečných 4,2 tuny. Manipulátor bude možno osadit většími pneumatikami.

K dispozici bude vysoce sofistikovaná telematika umožňující celou řadu funkcí:

  • Vzdálený přístup k provozním funkcím s možností reprogramingu
  • Výkonnostní management stroje.
  • Management flotily
  • Ochrana proti krádeži
  • Ochrana obsluhy (detekce havárie, automatické přivolání pomoci)
DIECI AGRI PLUS 42.7
DIECI AGRI PLUS 42.7
DIECI AGRI PLUS 42.7

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika