00 Kč

HIT 16.18 T - Novinky Pöttinger 3. díl

HIT 16.18 T - Novinky Pöttinger - 3. díl1. prosince 2020

Nový Pöttinger HIT 16.18 T nejlepší kopírování při maximálním záběru.

 Farmy se zvětšují, časové intervaly pro sklizeň se zkracují a nároky na čistotu a kvalitu krmiva rostou. Pro splnění těchto požadavků Pöttinger vyvinul polonesený obraceč HIT 16.18 T, který má vysokou výkonnost, nejlepší kopírování terénu a snadnou obslužnost při perfektní kvalitě obracení. 

Srdcem je stejně jako u všech obracečů HIT inovativní koncept rotorů DYNATECH s ideálním průměrem rotorů 1,42 m. Šest zakřivených ramen prstů úhledně zachytí píci a poskytuje ideální profil rozhozu díky vhodnému úhlu. Tažené obracení umožňuje šetrnou manipulaci s obraceným materiálem. Rovnoměrné a vzdušné odkládání pokosu po celém záběru. Píce není zachycována na ramenech rotorů nebo na jiných částech obraceče. Nestejnoměrná délka prstů výrazně přispívá ke zvýšení jejich životnosti a ke zlepšení kvality rozhozu. Dvě pneumatiky přepravního podvozku přebírají funkci čelního kopírovacího kolečka při práci. Velké rozměry pneumatik garantují klidný chod stroje. Dvojité klouby pro klidný pohon všech rotorů v každé poloze a kvalitní příčné kopírování. To znamená, že každý rotor se optimálně přizpůsobí terénu a zajišťuje čistou sklizeň.

HIT 16.18 T 

  • Pracovní záběr – m 17,20 
  • Pracovní záběr DIN – m 17,00 
  • Počet rotorů 16 
  • Průměr rotorů – m 1,42 
  • Dopravní délka – m 6,70 
  • Dopravní výška – m 2,70
  • Dopravní šířka – m 2,90 
  • Základní hmotnost – kg 3 850 
  • Minimální příkon – k 100

Do nového obraceče HIT 16.18 T je v poloze na souvrati integrovaný jedinečný zdvihací mechanismus LIFTMATIC PLUS: Při zvedání rotorů z pracovní polohy jsou rotory nejprve přestaveny do vodorovné polohy a následně zvednuty. Tím nedochází k zapichování prstů obraceče do půdy. Rozhodující vliv na pohodovou sklizeň čistého krmiva. LIFTMATIC PLUS pro vodorovné zvedání a spouštění rotorů  – čistá sklizeň s ochranou stroje i porostu. Zdvih na souvrati umožňuje velkou světlou výšku, což usnadňuje manévrování obraceče. Tato výhoda neznamená pouze větší provozní a jízdní komfort, ale také flexibilnější využití obraceče na poli například v případě zavlažovacích příkopů nebo překážek na louce. 

Plnohodnotné krajové obracení – hydraulicky přestavitelný pár pravých vnějších rotorů pro zkrácení okrajů. Dva vnější rotory lze hydraulicky dozadu sklopit až o 15 stupňů. Hydraulický výkyv rotorů při krajovém obracení je ve volitelné výbavě (bez možnosti dodatečné montáže). Čistá práce při sklizni u hranic se sousedem nebo zastíněných ploch. Komfortní hydraulické přestavení z kabiny traktoru. Výkyv stranových rotorů přestavitelný dvojčinným hydraulickým válcem.  

S novým HIT 16.18 T přináší Pöttinger obraceč extra třídy pro nejlepší výsledek práce – maximální výkonnost, minimální provozní náklady a šetrnou i čistou sklizeň pro potřeby náročných zemědělců a podniků služeb.

Obraceče Pöttinger

Jak efektivně sklízet píci se dozvíte v našem speciálním seriálovém dílu. 


HIT 16.18 T - Novinky Pöttinger 3. díl
HIT 16.18 T - Novinky Pöttinger 3. díl
HIT 16.18 T - Novinky Pöttinger 3. díl
HIT 16.18 T - Novinky Pöttinger 3. díl
HIT 16.18 T - Novinky Pöttinger 3. díl
HIT 16.18 T - Novinky Pöttinger 3. díl

Chci poptat Pöttinger

* povinné položky

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika