00 Kč

Flexibilní a efektivní stroje Pöttinger podporují růst rostlin

Flexibilní a efektivní stroje Pöttinger podporují růst rostlin24. listopadu 2021

Výrobce zemědělských strojů Pöttinger vždy sleduje trendy a optimalizace výrobních metod v zemědělství. A proto rozšiřujeme nabídku strojů pro rostlinnou výrobu o stroje pro mechanické obdělávání - rotační a radličkové plečky i plecí brány.

Změna technologií ochrany rostlin

Po celá desetiletí bylo možné zajistit a dosáhnout zvýšení výnosů aplikací chemických přípravků pro ochranu plodin. V současné době dochází kvůli zvýšené odolnosti škodlivých organismů a používání integrované ochrany proti škůdcům k přehodnocení. Klesá i tolerování společnosti při aplikaci prostředků pro chemickou ochranu rostlin a nové cíle v oblasti zdraví a životního prostředí vyžadují jejich výrazné snížení. Společnost Pöttinger tyto výzvy přijímá a do své produktové řady pro udržitelné zemědělství zahrnula stroje pro mechanickou regulaci plevelů a mnoho dalších oblastí použití. Tímto způsobem jsou ekologičtí a konvenčně produkující zemědělci osloveni.

ROTOCARE – všestranný multitalent

Nová rotační plečka ROTOCARE se vyznačuje kultivační pracovní metodou nezávislou na počtu řádků, maximální plošnou výkonností a nízkým opotřebením. Vedle hlavního využití při mechanické regulaci plevelů najde stroj další uplatnění. Například k rozbití půdního škraloupu, zapracování hnojiv, provzdušňování travních porostů nebo mělkému zpracování strniště. Při pracovní rychlosti 10 - 30 km/hod a nízkém požadavku na tažný výkon jsou požadované pracovní kroky prováděny rychle a nákladově efektivně.

TINECARE - zpracování s velkým účinkem

Nové brány s konstantním tlakem TINECARE kombinují nejlepší pracovní výsledky s nejvyšší produktivitou. Kromě patentovaného systému tlačných pružin a velkých vodicích koleček pro regulaci hloubky se stroj vyznačuje stabilním rámem s optimálním rozložením hmotnosti. Tato kombinace zajišťuje dokonalý výsledek práce až k nejvzdálenějšímu prutu. Rychlovýměnný systém prutů šetří čas. Pracovní záběry až 12,2 m umožňují maximální výkonnost a efektivitu.

FLEXCARE - flexibilita se setkává s přesností

Díky svému jedinečnému konceptu nabízí radličkové plečky FLEXCARE od firmy PÖTTINGER plnou flexibilitu při použití v různých kulturách. Rozteč řádků, pracovní záběr radliček a jemné nastavení plečky lze zcela upravit bez nutnosti použití nástrojů. Stroj se vyznačuje přesným hloubkovým vedením a šetrnou kultivační metodou. Ve spojení s hydraulickým posuvným rámem je pro ještě přesnější práci volitelně k dispozici systém řízení pomocí kamery. V nabídce jsou stroje s pracovními záběry od 4,7 do 9,2 m.

Flexibilní a efektivní stroje jsou stále více požadované i při mechanické kultivaci. Pöttinger přichází s odpovědí - nové rotační a radličkové plečky i plecí brány. Snadná ovladatelnost, vysoká plošná výkonnost, provozní spolehlivost a životnost jsou vlastnosti nových strojů pro udržitelnou a ekologickou výrobu

Flexibilní a efektivní stroje Pöttinger podporují růst rostlin
© PÖTTINGER Landtechnik GmbH
© PÖTTINGER Landtechnik GmbH
Flexibilní a efektivní stroje Pöttinger podporují růst rostlin
Flexibilní a efektivní stroje Pöttinger podporují růst rostlin
© PÖTTINGER Landtechnik GmbH
Flexibilní a efektivní stroje Pöttinger podporují růst rostlin

Chci poptat Pöttinger

* povinné položky

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika