00 Kč

DSC_0058

Manipulátory Dieci | 2. díl Agrozet od A do Zet26. února 2018

Natočili jsme pro Vás další díl našeho seriálu na téma manipulátory DIECI

Stroje od této italské značky najdete v portfoliu Agrozetu již nějaký čas a z našeho pohledu jsou to jedny z nejzajímavějších strojů, co nabízíme.  A ještě zajímavější je, že značka DIECI je Viktorovou specialitou… jinak řečeno široko daleko byste nenašli většího machra na tyhle výkonný mašiny.

I v tomto díle se můžete těšit na záběry z terénu, konkrétně v krásném novém kravíně, do kterého nás pustili majitelé Agro Podlesí a kde jsou manipulátory DIECI v denním zápřahu.

Nemohli jsme si odpustit duel mezi klasickým manipulátorem AGRI Farmer a kloubovým nakladačem Agri Pivot. Jak obstáli se dozvíte ve videu.

Samozřejmě ani tentokrát nepřijdete zkrátka a můžete si s námi zasoutěžit o ceny, které do soutěže věnovala firma DIECI.

Věříme, že si v tomto díle najdete své a že Vás DIECI nadchnou stejně jako nás. A nezapomeňte! Když manipulátor, tak DIECI a když DIECI, tak od Agrozetu!

Pokud se nespokojíte jen se sledováním videa, navštivte nás na výstavě Tech Agro 2018 v pavilonu V,  kde můžete manipulátory DIECI zhlédnout naživo.

Pro nejlepší podívanou samozřejmě doporučujeme sledovat v HD kvalitě

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika