Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
00 Kč

Diskové podmítače TERRADISC 8001 T / 100016. března 2018

Nové podmítače PÖTTINGER TERRADISC 8001 T a 10001 T s pracovními záběry 8 a 10 metrů jsou univerzálně použitelné pro podmítku i pro úpravu osevních ploch přímo před setím.

Po žních je nutno posklizňové zbytky na celé ploše zpracovat tak, aby mohl proces rozkladu brzy započít. Tato směs rostlinných zbytků se zeminou vytváří optimální podmínky života pro živé organismy v půdě. Velký záběr v kombinaci s pracovní rychlostí až 18 km/h garantují maximální plošnou výkonnost. U stroje TERRADISC lze zvolit pracovní hloubku od 5 do 15 cm. Tvarované disky (průměr 580 mm) ze zušlechtěné oceli jsou vhodné pro agresivní zpracování půdy a kvalitní promíchání půdy s rostlinnými zbytky. TERRADISC je vhodným strojem pro tvorbu půdní struktury.

Systém TWIN ARM - srdce podmítače

Hlavní předností je u u systému TWIN ARM uchycení 2 disků na 1 široké přírubě. Tím jsou disky vždy stabilizované v požadované pracovní poloze. Široká příruba a masivní unašeč pro eliminaci stranového výkyvu při práci v těžkých půdách a vysoké hloubce zpracování. Gumové tlumiče pro nepřetržité jištění disků. Ochrana nevyžadující údržbu! Tvarované disky jsou s průměrem 58 cm. 8 disků na 1 metr pracovního záběru s roztečí disků 12,5 cm. Úhel uložení disků umožňuje vtažení disků do půdy i v těžkých a suchých podmínkách. Sklon a tvar disků garantují dokonalé promíchání půdy s rostlinnými zbytky. Hloubku zpracování lze nastavit ručně nebo centrálně (volitelná výbava). Centrální hydraulické přestavení hloubky včetně čelních opěrných kol (na přání pro TERRADISC 8001 T, v základní výbavě pro TERRADISC 10001 T) v průběhu nasazení je komfortním řešením pro práci dle podmínek a požadavků. Výsledek: lehkost v tahu, perfektní vtažení disků do půdy, dokonalé kopírování nerovností, promíchání rostlinných zbytků s půdou a tvorba půdní struktury.

Dlouhodobě ověřeno

Bezúdržbové jištění disků proti kamenům uložené ve 4 gumových tlumičích. Velký průměr tlumičů umožňuje dostatečný výškový výkyv disků. Po překonání překážky je každý disk automaticky vsunutý zpět do pracovní polohy. Široké příruby uchycení disků garantují rovnoměrný horizont zpracování bez stranového výkyvu disků. Výsledkem je nepřetržitá ochrana nevyžadující údržbu!

Pracovní a dopravní poloha

Při práci je podvozek sklopený nad pracovní orgány. Tlumící prvky hydraulické soustavy pro klidný chod stroje při práci. Přídavné dotížení disků při práci v těžkých a suchých půdách. Při otáčení na úvratích je hmotnost pracovních orgánů rozložena na celou šířku válců – eliminace utužení půdy. Snížení ztrátových časů pro přestavení stroje při otáčení na úvratích. V závislosti na typu půdy nabízí firma PÖTTINGER široký program válců - tyčový válec, řezací válec Packer, gumový mačkací válec nebo segmentový válec TANDEM CONOROLL.

Bezpečné hydraulické přestavení nosníků disků do dopravní polohy. Automatické zajištění nosníků disků v transportní poloze. Transportní šířka je 3,0 m a výška 4,0 m. Vzduchové nebo hydraulické brzdy jsou ve výbavě na přání.

Standardem je předvolbové ovládání pomocí tři dvojčinných okruhů. Volitelně je k dispozici ovládání pomocí panelu ISOBUS se systémem Load Sensing. PÖTTINGER nově nabízí i přehledný panel EXPERT 75 - pravostranné pohodlné ovládání jednou rukou s dotykovým displejem a rolovacím kolečkem. Terminál umožňuje rovněž profesionální provoz všech ISOBUS kompatibilních strojů od různých výrobců.

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 50-ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Telefon eshop: +420 389 012 238
Email: eshop@agrozet.cz

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika

Aktuální akce