00 Kč

Agrozet na Bujanovské Traktoriádě

Agrozet na Bujanovské Traktoriádě13. června 2024

Srdečně zveme všechny fanoušky zemědělské techniky na tradiční Traktoriádu v Bujanově, která se uskuteční 22. 6. 2024 a Agrozet jako hrdý sponzor bude u toho!

Připravte se na zážitek pro celou rodinu. Na Traktoriádě se představí nejen traktory domácí výroby, ale také ty ze známých továren. Připravená trať potrápí i velmi zkušené řidiče, takže závod nebude jen o rychlosti, ale také o zručnosti. Můžete se těšit na skutečně napínavé okamžiky.

Agrozet bude u toho!

  • Navštivte náš stánek, kde vám předvedeme naši špičkovou techniku.  
  • Přemýšlíte o nové sekačce nebo zahradním traktůrku? Rádi s Vámi probereme to nejlepší řešení a nějaký stroj si třeba rovnou odvezete. 
  • Postaráme se o děti! Připravili jsme pro ně agrozetí dětský koutek, který bude plný pastelek, omalovánek traktorů, modelů tatrovek, her, sladkých odměn a hlavně dobré nálady.
  • A navíc! Děti, které vymalují omalovánku nebo samy nakreslí traktor, budou zařazeny do slosování o stylovou kšiltovku, tričko a model traktůrku. Vyhlášení vítězů proběhne přímo na místě. Ty nejkrásnější výkresy zveřejníme na našich facebookových stránkách. 

Nenechte si ujít tento neuvěřitelný adrenalinový zážitek. My už se nemůžeme dočkat!

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika