00 Kč

agrozet-na-vystave-zeme-zivitelka

Agrozet na výstavě Země živitelka22. srpna 2024

Země živitelka je největší a nejvýznamnější akcí svého druhu. Zaměřuje se na zemědělský sektor napříč všemi jeho obory v České republice a na Slovensku. Letošní 50. ročník se koná od 22. do 27. srpna 2024.

Země živitelka prezentuje nejširší nabídku zemědělských oborů na jednom místě. Během výstavy naleznete v areálu českobudějovického výstaviště novinky z oborů zemědělské techniky, myslivosti, včelařství, rybářství, potravinářství nebo chovu hospodářských zvířat. Tradičně zde vystavují odborné organizace, státní instituce a zemědělské firmy, včetně expozic krajů České republiky. Je zde komplexně prezentováno zemědělství od jeho počátků až po současné trendy, představeny jsou dokonce i novinky v oblasti výzkumu a vzdělávání. Celá akce je doprovázena atraktivním doprovodným programem. 

I přesto, že je většina výstavní plochy věnována zemědělské technice, celý pavilon je věnován českým výrobcům nabízejícím kvalitní české potraviny, které je možné ochutnat i zakoupit za zvýhodněné ceny.  
Na Země živitelce se na Vás i letos bude těšit naše společnost Agrozet, expozici můžete již tradičně navštívit před pavilonem Z. Zde uvidíte nejen nejnovější špičkové stroje od značek Pöttinger, Fliegl, APV, Siloking, Zetor, John Deer nebo Dieci, ale budou zde v prodeji i stylové hračky, oblečení a doplňky z našeho sortimentu. 

Těšíme se na vaší návštěvu 

Tým Agrozet

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více než 60letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz
Kompletní kontakty

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika