00 Kč

agrozet-na-vystave-zeme-zivitelka

Agrozet na výstavě Země živitelka24. srpna 2023

Země živitelka je největší a nejvýznamnější akcí svého druhu. Zaměřuje se na zemědělský sektor napříč všemi jeho obory v České republice a na Slovensku. Své si zde najdou nejen odborníci, ale i laická veřejnost. Letošní 49. ročník se koná již od 24. do 29. srpna 2023 a nese podtitul Na cestě k udržitelnosti.

Země živitelka prezentuje nejširší nabídku zemědělských oborů na jednom místě. Během výstavy naleznete v areálu českobudějovického výstaviště novinky z oborů zemědělské techniky, myslivosti, včelařství, rybářství, potravinářství nebo chovu hospodářských zvířat. Tradičně zde vystavují odborné organizace, státní instituce a zemědělské firmy, včetně expozic krajů České republiky. Je zde komplexně prezentováno zemědělství od jeho počátků až po současné trendy, představeny jsou dokonce i novinky v oblasti výzkumu a vzdělávání. Celá akce je doprovázena atraktivním doprovodným programem. 

I přesto, že je většina výstavní plochy věnována zemědělské technice, celý pavilon je věnován českým výrobcům nabízejícím kvalitní české potraviny, které je možné ochutnat i zakoupit za zvýhodněné ceny.  
Na Země živitelce se na Vás i letos bude těšit naše společnost Agrozet, expozici můžete již tradičně navštívit před pavilonem Z. Zde uvidíte nejen nejnovější špičkové stroje od značek Pöttinger, Fliegl, APV, Siloking, Zetor, John Deer nebo Dieci, ale budou zde v prodeji i stylové hračky, oblečení a doplňky z našeho sortimentu. 

Pravidelnou součástí Země živitelky je i prestižní soutěž o nejlepší vystavený exponát ZLATÝ KLAS, kterou vyhlašuje Ministerstvo zemědělství. Soutěžními exponáty jsou výrobky a novinky z oblasti techniky i mechanizace zemědělských prací, vědy a výzkumu v zemědělství nebo potravinářství, vodního a lesního hospodářství, nechybí ani oblast ochrany životního prostředí. O tento prestižní titul budou každoročně bojovat i naše nejnovější zemědělské stroje.

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 60ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211

Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz

Veškeré kontakty ZDE

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika