Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
00 Kč

ZETOR ZQ

Značka:
Zetor
Obchodní číslo:
0004998

Kontaktní osobaJELŠÍKOVÁ Ilona

Tato řada obsahuje následující typy:

Popis

Čelní nakladače ZETOR série ZQ

 

Inovativní řada profesionálních čelních nakladačů ZQ poskytuje uživatelům kromě prodloužené životnosti také lepší viditelnost z kabiny, větší výšku zdvihu, vyšší tuhost ramen, širší výběr příslušenství - např. přídavné světlomety nebo inteligentní displej zobrazující hmotnost nákladu, polohu výložníku i nářadí. Nakladače z řady ZQ jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejvyšší produktivitu a uživatelské benefity po dlouhou dobu.

Vynikající výhled Q VISION

 

Výhledu nebrání žádné trubky nebo hadice, příčné vzpěry jsou umístěné nízko. Nakladače ZQ zajistí optimální výhled ve všech situacích, dokonce i ve tmě, protože světla traktoru nestíní výložník.

 

Maximální zvedací síla

 

Dostatečně dimenzovaná ramena výložníku, průměry čepů a optimalizovaný výkon hydraulických válců jsou faktory, které významně přispívají k velké nosnosti nakladačů řady ZQ.

 

Loader Control System (LCS)

 

Díky optimalizaci průtoku, který není závislý na hmotnosti nákladu, je odezva při každé činnosti přímá a rychlá.

Příčná vzpěra

 

Na nakladači jsou v místech největšího zatížení zesíleny všechny spoje. Zpevněný je například spoj přední části ramene výložníku a příčné vzpěry.

 

Síla a odolnost

 

Vysokou odolnost a dlouhou životnost nakladačů ZQ zaručují výkonné hydraulické válce, dvojitý U profil ramen, pevný pomocný rám a pevné přípojné pouzdro.

Důraz na detail

 

Přesně umístěné výztuhy zvyšuje tuhost a životnost nakladače.

 

Výbava na přání

  • MULTICOUPLING - Multicoupling je zařízení, které vám usnadní připojování a odpojování nakladače. Díky multicouplingu už nemusíte připojovat jednotlivé hydraulické okruhy a elektronické konektory zvlášť, ale připojíte vše pohodlně a najednou.
  • 3. A 4. FUNKCE - Při vybavení nakladače 3. nebo i 4. funkcí můžete využívat aktivní pracovní nářadí, vyžadující k ovládání další hydraulické okruhy, nebo hydraulický zámek upínače nářadí.
  • HYDRAULICKÝ ZÁMEK Q-LOCK - Q Lock využijete, pokud nechcete při odemykání nářadí opouštět sedadlo řidiče. Hydraulický zámek upínače nářadí je spojen s 3. nebo 4. funkcí, a umožní odemknout a uzamknout upínač nářadí přímo z kabiny.
  • SELECTO-FIX - Selecto-fix je pomocník, kterého oceníte zejména při častém zapojování hydraulického nářadí, podobně jako multicoupling pomáhá při připojování a odpojování hydraulických okruhů. Selecto-fix však funguje mezi výložníkem a pracovním nářadím.
  • SOFT-DRIVE - Pomocí výbavy soft-drive snížíte rázy na nakladač a traktor, a tím i namáhání nakladače a jeho uchycení. Soft-drive je výbava, která není vidět, ale rozhodně ji pocítíte. Akumulátory vyrovnávající otřesy jsou umístěny v příčné vzpěře, tím je eliminováno riziko poškození a zároveň nebrání ve výhledu. Funkci Soft-drive lze u řady ZQ elektronicky zapnout a vypnout pomocí joysticku v kabině.
 

Q-COMPANION

 

Nová digitální platforma, se kterou zvážíte náklad, můžete sledovat přesnou pozici nářadí nebo provádět údržbu podle skutečné odpracované doby s nakladačem a mnoho dalšího.

  • VÁŽENÍ - Pomocí Q -Companion lze náklad zvážit bez nutnosti zastavení v určené poloze. Náklad se jednoduše zváží během nakládání, což šetří čas. Pomocí grafi ckého rozhraní můžete snadno kalibrovat a uložit nastavení až pro deset různých nářadí.
  • ÚDRŽBA - Q-Companion je vybaven dvěma indikátory údržby, které vám řeknou, kdy je potřeba namazat mechanické spoje, nebo kdy je třeba zkontrolovat šrouby rámu. Připomenutí údržby vychází ze skutečné doby používání nakladače, nikoliv z odpracovaných hodin traktoru. Q-Companion prodlouží životnost nakladače a vy se vyhnete zbytečným opravám a prostojům.
  • POZICE NÁŘADÍ - Monitor Q-Companion zobrazuje výšku a úhel natočení vašeho nářadí v jakémkoliv okamžiku. Zobrazení pozice nářadí na monitoru vám pomůže vždy najít požadovaný úhel. Jednotlivé předvolené pozice můžou být navíc uloženy do paměti pro budoucí efektivní práci. Tato funkce také pomáhá nepřetížit nakladač, váš traktor tak bude vždy stabilní a vy snížíte riziko pracovních úrazů.
  • DIAGNOSTIKA - Díky diagnostice budete vždy vědět, jaký je tlak hydraulického oleje a ihned zjistíte jaké jsou provozní hodiny nebo jaká je přenesená hmotnost aj.

Základní technické parametry:

ParametrZQ 3S
Zvedací výška v oku výložníku (m)3,55
Zvedací výška pod nářadím ve vodorovné poloze (m)3,25
Max. úhel zaklápění (°)48
Max. úhel vyklápění (°)58
Nosnost 800 mm od oka výložníku v max. výšce (kg)1550
Nosnost 800 mm od oka výložníku ve výšce 1,5 m (kg)1570
Max. trhací síla 800 mm od oka výložníku (kg)2390
Hmotnost (kg)520
KompatibilitaProxima CL, GP, HS

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 50-ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Telefon eshop: +420 389 012 238
Email: eshop@agrozet.cz

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
371 55 České Budějovice
Česká republika