00 Kč

AGRI MAX Power X2

AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2AGRI MAX Power X2
Značka:
DIECI
Obchodní číslo:
0006393

Kontaktní osobaHRŮŠA Vojtěch

Tato řada obsahuje následující typy:

Popis

Nejvýkonnější stroj v nabídce zemědělských strojů značky Dieci využívá mechatronické výhody převodu HVT1: hydromechanická převodovka power split s nepřetržitou automatickou variací rychlosti.

Tato inovační převodovka, jediná svého druhu, namontovaná na teleskopickém stroji. Převodovka HVT-1 s technologií Power Split se zakládá na nepřetržité automatické variaci rychlosti a točivého momentu, v rámci které mechanická a hydraulická komponenta modulují vlastní příspěvek na základě námahy, kterou musí stroj překonat, což umožňuje Agri Max Power X2 dosáhnout maximální rychlosti 50 km/h s maximální účinností při maximální rychlosti, a maximální točivý moment na kolech při minimální rychlosti. Díky této významné inovaci společnost Dieci plní přání farmářů získat všestranný stroj a nabízí stroj, který funguje jako traktor při dosahování rychlosti a tahu, za překonání limitů souvisejících s přehříváním.

Zero Shock System

Nový systém tlumení „Zero Shock System“, jedinečný v sektoru teleskopických systémů, který dokáže účinně tlumit nepříjemné oscilace na nerovných terénech. Hydraulické odpružení účinně snižuje oscilace a při jízdě nabízí vysoké pohodlí. Systémem tlumení nárazů s integrovanou regulací sestává ze 4 podpěr, které tlumí nárazy a otřesy v každém směru: boční, vertikální, zadní i přední nárazy a otřesy.

Kabina GIUGIARO DESIGN

Design a styl Giugiaro vyhrazený pro účinnost a inovaci značky Dieci. Nová kabina s kvalitním měkkým čalouněním interiéru, vyhřívané sedátko s jedním ze 3 systémů odpružení dle vlastního výběru, s větším prostorem pro nohy pracovníka obsluhy, nastavitelný sloupek řízení a loketní opěrka, odhlučněná střecha, palubní deska a koberec. Vysoká viditelnost díky velké prosklené ploše, pracovní světla LED kabiny, na obvodu a na rameni, nastavitelná a elektricky vyhřívaná zpětná zrcátka a tři bezdrátové telekamery, které monitorují i zcela schované kouty. Optimalizovaná klimatizace se 6 otvory přívodu vzduchu, které zajišťují rychlé odrosení skel, otevírací zadní okno a střecha, integrované elektrické zavírání bočního okna, dvojitý vzduchový filtr, který pracovníka obsluhy chrání před prachem a pachy.

Hydrostaticko-mechanická převodovka CVT s nepřetržitou variací rychlosti HVT-1

První teleskopický stroj na světě, na kterém je namontována hydromechanická převodovka power split s nepřetržitou automatickou variací rychlosti. Díky převodovce HVT1 je zaručena maximální účinnost při maximální rychlosti a maximální točivý moment na kolech při minimální rychlosti.

Easy Ride system

Hydraulický-pneumatický systém zavěšení ramene dokáže drasticky zredukovat oscilace, které lze pozorovat během jízdy po nerovném terénu nebo vysokou rychlostí.

High Speed

Maximální rychlost 50 km/h bez přerušení pro točivý moment as nepřetržitou automatickou variací rychlostí.

Axle Absorbing system 

Tlumící systém nainstalovaný na přední nápravě. Větší kontrola a maximální pohodlí při jízdě, především při vysokých rychlostech.

Maximální nosnost 4999 kg 
Maximální výška zdvihu 7,7 m
Maximální výkon 128 kW (172 HP)
Výška od země 508 mm
Maximalní výška 5321 mm
Výška kabiny 2608 mm
Šířka pneumatik 2461 mm
Poloměr křivky kol 4100 mm
Maximální nosnost 4999 kg
Maximální výška zvednutí 7,7 m
Maximální výška na kolech 7,7 m
Síla při ryvu 8900 daN
Síla při tahu 8585 daN
Maximální rychlost 50 km/h
Hmotnost naprázdno 10870 kg
Motor FTP
Napájení Nafta
Objem válců 4485 cm3
Maximální výkon 128 kW (172 HP)
Emisní standard Stage V
Výtlak hydraulického čerpadla 305 l / min
Maximální pracovní tlak 26 MPa
Typ převodu CVT Idrostatico-meccanico a variazione continua
Pneumatiky 500/70 R24"

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 60ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211

Email centrála: info@agrozet.cz
Email e-shop: eshop@agrozet.cz

Veškeré kontakty ZDE

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika

Aktuální akce