Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

Značka G-Force se specializuje na akumulátorovou techniku, avšak lety osvědčené šasi z kvalitních materiálů, centrálním ovládání výšky a přidáním kvalitních motorů HONDA, daly základ benzínovým sekačkám v provedení se záběrem 46 a 53 cm a vlastním pojezdem. Velká kola skvěle zvládnou nerovnosti a zajišťují skvělou trakci i v obtížných podmínkách. Odladěný ocelový podvozek pomáhá optimálně naplnit koš, který má také integrovaný ukazatel stavu naplnění koše.

SEKAČKA XSZ46H-SD

S MOTOREM GCV170

Nový motor Honda GCV170 přináší bezkonkurenčně nejnižší spotřebu paliva a nejvyšší výkon a kroutící moment ve své třídě . Výkonem a kroutícím momentem jsou srovnatelné s motory o úroveň většími. Zároveň Honda tímto motorem cílí na převážně domácí a hobby uživatele, kteří vyžadují kromě nízkých nákladů na provoz i vysoký uživatelský komfort, snadnou obsluhu a nenáročnou údržbu. Tomu odpovídá lehký start, nízká hmotnost, nízká hlučnost, hospodárnost provozu, mimořádně nízké vibrace a nenáročná údržba v podobě snadného přístupu ke všem základním prvkům motoru.

SEKAČKA XSZ53H-SD

S MOTOREM GCV200

Zcela nový motor Honda GCV200, který poskytuje o 10 % více výkonu a točivého momentu ve srovnání s motorem GCV190, který nahrazuje. Díky inovativním konstrukčním prvkům společnosti Honda, včetně vylepšeného tvaru spalovací komory, pokročilého designu automatického sytiče a snazšího plnění paliva a oleje, je motor GCV200 pohodlně používán a provozován. Nový motor je efektivnější a kompaktnější než jiné motory ve stejné třídě, díky konstrukci CycloFlow, která snižuje turbulence ve válci a zajišťuje stabilnější spalování. Výsledkem je větší odolnost proti nižší kvalitě paliva a snadné startování spolu s hladším volnoběhem.

G-Force XSZ46H-SD sekačka benzínová

G-Force XSZ46H-SD sekačka benzínová

Nejprodávanější Novinka Akce

10 900 Kč

Koupit

G-Force XSZ53H-SD sekačka benzínová

G-Force XSZ53H-SD sekačka benzínová

Nejprodávanější Novinka Akce

12 900 Kč

Koupit

© 2021 | Odhlášení z newsletteru

Tento email byl určen pro uživatele .

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@agrozet.cz“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.