Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
00 Kč

ZETOR ZL

Značka:
Zetor
Obchodní číslo:
0005024

Kontaktní osobaJELŠÍKOVÁ Ilona

Tato řada obsahuje následující typy:

 

Popis

Čelní nakladače ZETOR série ZL


Nakladače nesoucí označení ZL představují základní řadu nakladačů ZETOR SYSTEM. Moderní design výložníku se jedinečně hodí k současným moderním traktorům. Nakladače ZL umožňují perfektní výhled dopředu i do stran, a to díky jedinečnému konstrukčnímu řešení s nízko posazeným výložníkem. Tvarové prolisy zajišťují vynikající torzní tuhost a pevnost. Kompaktní ukazatel polohy nevyčnívá ven, tím eliminuje riziko poškození. Lze ho lehce namontovat a nastavit na tři různé polohy pro různé typy nářadí, čímž zajišťuje přesný úhel náklonu nářadí k rovině podložky.

Spolehlivost a bezpečnost


Nakladače ZL jsou vybaveny prvky pro zvýšení spolehlivosti, jako je například příčná vzpěra umístěná za nosičem nářadí, kde zabraňuje poškození systému upínání, což šetří váš čas a peníze.


Rychlé a jednoduché připojení a odpojení


Pro odpojení nakladače ZL nepotřebujete žádné další nástroje. Robustní, praktické a integrované parkovací podpěry zjednoduší odpojení a připojení.

Chytré a praktivké provedení


Moderní design výložníku se jedinečně hodí k současným moderním traktorům. Nakladače ZL umožňují perfektní výhled i do stran, a to díky unikátnímu konstrukčnímu řešení a nízko uloženému bodu lomení ramen.


Hladký chod při těžké práci


Funkce tlumení rázů snižuje namáhání nakladače a jeho uchycení, a stejně tak i přenos rázů na řidiče nebo samotný traktor. Tlumení je aktivováno jednoduše ventilem.

Výbava na přání

  • MULTICOUPLING - Multicoupling je zařízení, které vám usnadní připojování a odpojování nakladače. Díky multicouplingu už nemusíte připojovat jednotlivé hydraulické okruhy a elektronické konektory zvlášť, ale připojíte vše pohodlně a najednou.
  • 3. FUNKCE - Při vybavení nakladače 3. funkcí můžete využívat aktivní pracovní nářadí vyžadující k ovládání další hydraulický okruh.
  • SELECTO - FIX - Selecto - fix je pomocník, kterého oceníte zejména při častém zapojování hydraulického nářadí, podobně jako multicoupling pomáhá při připojování a odpojování hydraulických okruhů. Selecto - fix v šak funguje mezi výložníkem a pracovním nářadím.
  • SOFT - DRIVE - Funkce tlumení rázů snižuje namáhání nakladače a jeho uchycení. Tato funkce je důležitá nejen pro pohodlí řidiče, ale i pro samotný traktor. Tlumení je aktivováno jednoduše ventilem.

Základní technické parametry:

Parametr ZL 26 ZL 36
Zvedací výška v oku výložníku (m) 3,1 3,4
Zvedací výška pod nářadím ve vodorovné poloze (m) 2,9 3,2
Max. úhel zaklápění (°) 42 44
Max. úhel vyklápění (°) 50 50
Nosnost 800 mm od oka výložníku v max. výšce (kg) 1220 1520
Nosnost 800 mm od oka výložníku ve výšce 1,5 m (kg) 1400 1560
Max. trhací síla 800 mm od oka výložníku (kg) 1500 1890
Hmotnost (kg) 360 390
Kompatibilita Major CL, HS Major CL, HS; Proxima CL, GP, HS

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 50-ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Telefon eshop: +420 389 012 238
Email: info@agrozet.cz

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
371 55 České Budějovice
Česká republika