Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
00 Kč

Zahradní traktor STARJET UJ 102/23 Limitovaná edice 130 let

Novinka
Značka:
Seco GROUP
Obchodní číslo:
0004846
Typ převodovky:
Hydrostatická Tuff Torq K62
Tempomat:
ne
Výkon:
23

Kontaktní osobaBOROVKA Jiří

134 900 Kč
skladem111 487,60 Kč bez DPH

Popis

Zahradní traktor STARJET UJ 102/23 Limitovaná edice 130 let

 

Tradiční český výrobce zahradní techniky Seco industries Jičín slavní v tomto roce 130 let založení továrny.  K této příležitosti bude od března v prodeji limitovaná sto třiceti kusová série zahradních traktorů.

Každý traktor ponese výroční označení unikátního výrobního čísla.

Stroj bude osazen profesionálním motorem Briggs & Stratton řady Vanguard o výkonu 23 HP, profesionální převodovkou s mechanickou uzávěrkou diferenciálu, žacím ústrojí 102 cm a 380-ti litrovým sběrným košem. V neposlední řadě je traktor osazen mnoha zodolněnými díly, které se objeví i u standardních modelu pro rok 2018.

Tento výjimečný stroj je možné objednávat v naší prodejní síti již  nyní, proto neváhejte.

 

Starjet Exclusive  se hodí na sečení pozemků o výměře cca do 30.000 m2 a o maximálním sklonu 25°. Díky profesionálnímu dvouválcovému motoru Vanguard s velkým kroutícím momentem může bez problémů sekat i vysokou trávu. Starjet Exclusive je vybaven profesionální převodovkou s uzávěrkou diferenciálu. Je vhodný převážně pro náročné domácí uživatelé se svažitým pozemkem, obce a komunální služby. Oproti modelům (p1 - p2) má větší sběrný koš a vetší palivovou nádrž. Díky silnému dvouválci a uzávěrce diferenciálu si skvěle rozumí například se sněhovou frézou a dalším aktivním příslušenstvím a proto nezahálí ani v zimě. V obci Starjet Exclusive  často uvidíte také se zametacím kartáčem, který je určen pro celoroční údržbu obecních ploch a chodníků. Stroj vlastní konstrukce s dvourotorovým sečením umístěným mezi nápravami. V základní výbavě je stroj vybaven pro sečení pravidelně udržovaných ploch se sběrem posečení hmoty do sběrného koše.

 

Nespornou výhodou je možné CELOROČNÍ VYUŽITÍ. Pro více informací nahlédněte do příslušenství. Poté Starjet Exclusive  využijete nejen na sečení trávy od jara do podzimu, ale celoročně. V zimě se Starjetem můžete uklízet sníh pomocí sněhové radlice, sněhové frézy nebo zametacího kartáče s možností doplnění o rozmetadlo soli. Od jara do podzimu poté můžete převážet materiál za pomoci sklopného vozíku, zametat zpevněné plochy zametacím kartáčem, rozmetat hnojivo nebo travní směs. V neposlední řadě je Starjet výborným pomocníkem při podzimním sběru listí.

Parametry

Typ převodovky:
Hydrostatická Tuff Torq K62
Tempomat:
ne
Výkon:
23
Záběr:
102
Objem sběrného koše:
380
Objem palivové nádrže:
11,9
Ovládání plynu:
Ruční
Uzávěrka diferenciálu:
Mechanická
Pohon:
zadní náprava
Typ motoru:
Vanguard - Závod Japonsko
Nastavitelná výška sečení:
25-80

Média

Video

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 50-ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Telefon eshop: +420 389 012 238
Email: info@agrozet.cz

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
371 55 České Budějovice
Česká republika