Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
00 Kč

Zahradní traktor STARJET UJ 102/22 Agrozet

-5%
Značka:
Seco Industries
Obchodní číslo:
0004008

Kontaktní osobaBOROVKA Jiří

-5%94 490 Kč89 900 Kč
na dotaz74 297,52 Kč bez DPH

Popis

Zahradní traktor STARJET

Hodím se na sečení pozemků o výměře cca do 14.000 m2 a o maximálním sklonu 15°. Díky mému profesionálnímu dvouválcovému motoru s velkým kroutícím momentem můžu bez problémů sekat i vysokou trávu.K výkonnému motoru mám i unikátní hydrostatickou převodovku. Kupují si mě převážně lidé s velkou zahradou a rodinným domkem. Díky mému silnému dvouválci si rozumím například se sněhovou frézou a dalším aktivním příslušenstvím a proto nezahálím ani v zimě. Stroj vlastní konstrukce s dvourotorovým sečením umístěným mezi nápravami.V základní výbavě je stroj vybaven pro sečení pravidelně udržovaných ploch se sběrem posečení hmoty do sběrného koše. Nespornou výhodou je možné CELOROČNÍ VYUŽITÍ. Pro více informací nahlédněte do příslušenství. Poté Starjet využijete nejen na sečení trávy od jara do podzimu, ale celoročně. V zimě se Starjetem můžete uklízet sníh pomocí sněhové radlice, sněhové frézy nebo zametacího kartáče s možností doplnění o rozmetadlo soli. Od jara do podzimu poté můžete převážet materiál za pomoci sklopného vozíku, zametat zpevněné plochy zametacím kartáčem, rozmetat hnojivo nebo travní směs. V neposlední řadě je Starjet výborným pomocníkem při podzimním sběru listí.

Média

Video

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 50-ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Telefon eshop: +420 389 012 238
Email: info@agrozet.cz

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
371 55 České Budějovice
Česká republika

Aktuální akce