Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
00 Kč

Robotická sekačka John Deere TANGO E5 II

Robotická sekačka John Deere TANGO
Robotická sekačka John Deere TANGORobotická sekačka John Deere TANGORobotická sekačka John Deere TANGO
Značka:
John Deere
Obchodní číslo:
0002910
Svahová dostupnost:
35
Kapacita baterie:
2,6
Napětí:
36

Kontaktní osobaVESELÝ Petr

Popis

Robotická sekačka John Deere TANGO E5


Moderní a bezproblémové řešení, které vám ušetří čas a přináší dokonale udržovaný trávník. Robotická sekačka TANGO E5 je navržena tak, aby udržovala Váš trávník automaticky a Vy jste mohli věnovat svůj čas důležitějším věcem. Navržena, inovována a vyrobena firmou John Deere tak, aby splnila i ty nejnáročnější požadavky. Robotická sekačka TANGO E5 nastavuje nový standard v oblasti údržby trávníku.


Plně automatický pohyb


Sekačka TANGO E5 je vyrobena, aby udržovala “krátkou trávu krátkou“, seče nahodile v rámci přednastavené hranice, kterou vymezí lokální prodejce. Časté a pravidelné sečení pomáhá udržovat zdravý trávník a odstraňuje manuální námahu spojenou s tradiční údržbou trávníku i potřebu rozhozu odřezků trávy. Je ideální pro trávníky o rozloze do 1800m2, překážky na zahradě je možno buď ohradit pomocí obvodového vedení (např. květinový záhon) nebo je možno se jim vyhnout díky trakčnímu senzoru, sekačka TANGO E5 automaticky couvá v případě, kdy dojde ke kontaktu s překážkou (např. strom).


Bezpečnost


Sekačka TANGO E5 se může pochlubit řadou důležitých prvků, které zajišťují bezpečnost. Pro bezpečný transport a nastavení výšky sečení přeruší hlavní vypínač pohon motoru žacího nože. Je zde také významné červené tlačítko STOP, které je praktické v případech, kdy potřebujete okamžitě přerušit činnost. Rukojeť je vybavena senzorem, který reaguje na dotyk a okamžitě zastaví žací nůž. Vestavěný senzor náklonu vypíná sekačku v případě, že je náklon větší než 35% (20 stupňů). Skelet sekačky TANGO E5 chrání nůž.


Důležité: Sekačka TANGO E5 je pracovní nástroj a měla by být užívána adekvátně.


Uživatelské ovládání


Robotická sekačka TANGO E5 má velký, šestiřádkový displej pro snadné a intuitivní ovládání. Na pravé části displeje jsou tlačítka programování a navigace. Na levé straně displeje jsou tlačítka pro okamžité funkce jako například “Okamžité sečení”, kdy navzdory přednastavenému programu uvedete sekačku do okamžitého chodu nebo “Domů”, kdy přerušíte sečení v případě, kdy chcete trávník využívat. Navíc je zde dobře viditelné a snadno použitelné tlačítko “STOP” pro případ, že potřebujete sekačku TANGO E5 okamžitě vypnout.


Výkon


Pro zajištění stabilního výkonu sekačky TANGO E5 je použita výkonná baterie typu Li-Ion. Baterie má dlouhou životnost a je plně chráněna před povětrnostními vlivy pro sečení za každého počasí. Výjezdy pro palivo do sekačky jsou pro Vás minulostí!.


Automatické dobíjení


Pohon baterií znamená, že již nemusíte chvátat pro palivo a navíc nemusíte ani sami baterii dobíjet. Ve chvíli, kdy je baterie sekačky TANGO E5 téměř vybitá, se sekačka automaticky vrátí do dobíjecí stanice, kde se plně dobije. Poté pokračuje v sečení podle přednastaveného programu.


Robustní konstrukce


Robotická sekačka TANGO E5 je vyrobena pro dlouhou životnost a každodenní provoz. Má ve své třídě špičkový skelet s dvojitou stěnou, který zajišťuje odolnost a spolehlivost, a chrání během provozu nejdůležitější součásti sekačky před nečistotou, prachem a vodou.


Žací nůž


Žací nůž sekačky TANGO E5 nabízí má řadu výhod, které zajišťují čistý řez. Je vyroben z vysoce odolné oceli a je mimořádně pevný. Díky hvězdicovému tvaru sekají trávu pouze špičky ostří, řez je čistější a v neposlední řadě to přispívá k optimálnímu využití energie.


Nastavení výšky sečení


Nastavení výšky sečení nabízí široké rozpětí pro nastavení výšky mezi 19 a 102 mm, změna výšky je navíc velmi snadná. Stačí jen jednoduše otočit ochranný skelet po nebo proti směru hodinových ručiček a nože se posunou nahoru nebo dolů. Nůž samotný je navržen tak, aby zajistil maximální výkon s použitím minima energie. Je to dosaženo díky hvězdicovému tvaru, kdy sečou pouze špičky ostří. Tím je také zabezpečen čistý střih a dokonalý vzhled Vašeho trávníku.

Parametry

Svahová dostupnost:
35
Kapacita baterie:
2,6
Napětí:
36
Ochrana stroje PIN kódem:
ano
Dotykový snímač:
ano
Senzor zvednutí stroje:
ano
Náklonový senzor:
ano
Nárazový senzor:
ano
Navigace:
náhodné a spirálové
Automatické dobíjení:
ano
Výkon:
0,06
Rozměry D x Š x V:
775 x 535 x 360
Počet nožů:
1 - hvězdicový
Hmotnost:
15,3
Baterie:
Li-lon
Garantovaná hlučnost dB:
69
Nastavitelná výška sečení:
19 - 102 mm

Média

Video

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 50-ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Telefon eshop: +420 389 012 238
Email: eshop@agrozet.cz

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
371 55 České Budějovice
Česká republika