Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
00 Kč

Robotická sekačka HRM 310

Robotická sekačka Miimo HRM
Robotická sekačka Miimo HRMRobotická sekačka Miimo HRM nože a podvozekRobotická sekačka Miimo HRM bokRobotická sekačka na trávuHonda MiimoRobotická sekačka na trávu Honda MiimoRobotická sekačka na trávu Honda Miimo
Značka:
Honda
Obchodní číslo:
0004450

Kontaktní osobaLÍKAŘ Ondřej

49 900 Kč
na dotaz41 239,67 Kč bez DPH

Popis

Robotická sekačka Miimo HRM 300


Miimo seče Váš trávník způsobem jakým chcete, kde chcete a vy nemusíte pohnout ani prstem. Nevadí mu ani práce za deště. Je tak tichý, že může pracovat v noci. Zanechává za sebou nádherně posečený trávník, bez viditelných ústřižků posečené trávy. Dokonce se i sám nabije v nabíjecí stanici a pokračuje ve své práci, tak abyste Vy mohli dělat věci, které děláte raději. Miimo je vyroben z vysocekvalitního polymeru odolného proti nárazům a poškrábání, díky čemuž bude vypadat dobře i po sezóně používání na zahradě.


100% bezpečnost je zaručena díky plovoucímu krytu připevněnému na několik nárazových senzorů, které pokrývají celý rozsah 360°kolem sekačky. Miimo je při jakémkoliv kontaktu s překážkou, člověkem, dítětem nebo domácím zvířetem schopna se okamžitě zastavit, otočit se a pokračovat v jízdě jiným směrem. Miimo je rovněž opatřena zvedacím senzorem, který se automaticky aktivuje a okamžitě sekačku a žací nástroj vypíná při jakémkoliv zvednutí sekačky ze země nebo při jakémkoliv překlopení na bok.


2 verze: HRM (Miimo) 300, který je určen pro menší zahrady s plochou do 2 200 m2 aHRM 500, který má větší baterii, a je proto vhodný pro zahrady s plochou kolem 3 000 m2.

Média

Video

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 50-ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Telefon eshop: +420 389 012 238
Email: info@agrozet.cz

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
371 55 České Budějovice
Česká republika

Aktuální akce