Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
00 Kč

HONDA Miimo HRM 520Robotická sekačka

Robotická sekačka Miimo HRM
Robotická sekačka Miimo HRMRobotická sekačka Miimo HRM nože a podvozekRobotická sekačka Miimo HRM bokRobotická sekačka na trávuHonda MiimoRobotická sekačka na trávu Honda MiimoRobotická sekačka na trávu Honda Miimo
Značka:
Honda
Obchodní číslo:
0003799
Výkon:
25
Pracovní záběr:
22
Typická doba dobíjení:
60

Kontaktní osobaBOROVKA Jiří

59 990 Kč
na dotaz49 578,51 Kč bez DPH

Popis

Robotická sekačka Miimo HRM 520

 

Udržet trávník v perfektním stavu, znamená věnovat mu následující: dostatek času a mnohdy nepopulární těžkou práci a jisté úsilí. Nová robotická travní sekačka Honda Míímo tyto věci obstará za Vás.

 

Nová, inteligentní robotická sekačka se samostatně pohybuje po zahradě, vyhýbá se překážkám, mulčuje travní porost a nepřetržitě udržuje Váš pěstěný trávník v perfektní a zdravé kondici.

 

Neobyčejně tichý, efektivní, výkonný a dostatečně robustní stroj je předurčen k tomu, aby pracoval za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Honda Míímo sama vyhodnotí, kdy je nutné dobití baterií a sama si automaticky najde nabíjecí stanici. Není nebezpečná ani pro děti a domácími mazlíčky. Je totiž vybavena v celém rozsahu 360° bezpečnostními senzory, které zaručují stoprocentní bezpečnost.

 

Robotická sekačka Míímo se prakticky vypořádá s jakýmkoliv typem, tvarem či rozměrem zahrady. Svůj pohyb spolehlivě naviguje kolem zahradních jezírek, bazénů, záhonků, stromů apod. Možná máte na své zahradě část trávníku, který vyžaduje extra pozornost a údržbu. Nebo upřednostňujete jistá místa na Vaší zahradě, jako je např. vstup pro přátele nebo místo pro pobyt dětí. V každém případě se některý z modelů Míímo Vašim požadavkům na sekání trávy i Vašemu životnímu stylu dokonale přizpůsobí.

 

Můžete se pohodlně usadit a s plnou důvěrou nechat Míímo na své zahradě pracovat.

 

Hlavní přednosti robotických sekaček Honda řady HRM - Míímo:

 

Pracovní prostor

 

Pracovní prostor je pro Míímo vyhrazen „ohradníkovým“ vodičem. Tento vodič je skryt pod povrchem trávníku a díky digitálnímu signálu říká sekačce kde má přesně zastavit a otočit se. Digitální signál je odolný vůči jiným signálům tak, aby nebyla Vaše sekačka při práci negativně ovlivňována.

 

Ostrý řez je základem kvalitní péče o trávník

 

Oboustranné, velmi ostré 3 žací čepelky o velikosti žiletky jsou výkyvně zavěšeny na disku. Disk s žacími čepelkami se po každém nabití akumulátoru sekačky začne otáčet opačným směrem než před nabíjením. Je tak zajištěno rovnoměrné opotřebení žacích břitů z obou stran a jejich životnost je dvojnásobná. Použitý materiál je mimořádně houževnatý a nedovolí jakékoliv úlomky či střepinky.

 

Li-Ion baterie s dlouhou životností

 

Sekačka Míímo je napájena poslední generací Lithium-iontových baterií (Li-Ion), které zaručují vysoký a dlouhodobý výkon robotické sekačky. Kompaktní rozměry článků, nízká úroveň samovybíjení a absolutní nenáročnost na jakoukoliv údržbu znamenají nízké provozní náklady, spolehlivost a mimořádně dlouhou životnost.

 

Automatická nabíjecí stanice

 

Honda Míímo naprosto samostatně pracuje přesně v čase kdy potřebujete a jak dlouho potřebujete a kde potřebujete. Elektronika neustále hlídá kapacitu baterií a jakmile kapacita klesne pod minimální úroveň, sekačka si sama spolehlivě a hlavně včas najde nejbližší cestu k nabíjecí stanici, dojede se nabít a poté se opět vrátí k rozdělané práci a naváže tam, kde před nabíjením skončila.

 

Honda Míímo je přitom natolik inteligentní, že při najíždění a vyjíždění z nabíjecí stanice využívá různých stop. Nedochází tak k „vyjíždění“ kolejí v trávníku v prostoru kolem nabíjecí stanice.

 

Přehledný ovládací panel

 

Jasné a intuitivní ovládací menu na přehledném displeji usnadňuje programování času a nastavení elektronické řídící jednotky robotické sekačky Honda Míímo. To vše samozřejmě v českém jazyce.

 

Zabezpečení proti krádeži

 

Bohužel žijeme ve světě, kdy se může automatická sekačka Míímo, na zahradě setkat s nezvanou návštěvou, které se zalíbí natolik, že se rozhodne ji odnést. Pro Váš klid v duši je Vaše robotická sekačka chráněna číselným PIN kódem. Jakmile dojde ke zvednutí sekačky, aktivuje se výstražný alarm a sekačka se okamžitě vypne. Pro odblokování je nutné na klávesnici namačkat správný číselný PIN kód. Bez tohoto kódu je sekačka prakticky nepoužitelná a nelze ji v žádném případě zprovoznit.

 

Sekání ve svahu

 

Svahový režim zaručuje vysoce efektivní pohyb sekačky ve svazích se sklonem blížícím se 45%. Směrová čidla udržují sekačku v jízdě stejným směrem, jakým sekačka do svahu najela. Při jízdě ze svahu je zase rychlost jízdy automaticky udržována tak, aby se předešlo prudkému brždění s následným poškozením trávníku. Je tak zaručena stejná kvalita sekání ve svahu jako na rovině.

 

Odolnost vůči dešti

 

Míímo je schopna pracovat bez ohledu na počasí. Veškerá technika Míímo je schována pod pevným a odolným krytem, zajišťujícímu dokonalou vodotěsnost a ochranu elektroniky před vlhkostí.

 

Bezpečnost

 

Honda Míímo má z bezpečnostních důvodů mimořádné nízkou světlou výšku nad terénem. Při jakémkoliv kontaktu i s nízkou pevnou překážkou, člověkem, dítětem nebo třeba domácím zvířetem se tak Honda Míímo okamžitě zastaví, otočí se a pokračuje jiným směrem. Pokaždé při nadzvednutí sekačky ze země nebo při převrácení na bok se žací břity okamžitě zastaví. Je tak zaručena absolutní bezpečnost.

 

Nízká hlučnost pro klid na zahradě

 

Díky elektropohonu z baterií Míímo provádí svoji činnost s minimální zvukovou kulisou. Navíc pro práci v noci je možnost zvolení „Tichého“ režimu práce, při kterém se snižují otáčky žacího nástroje a upravuje se automaticky rychlost jízdy. Budete sami překvapeni, jak je sekačka tichá i když spíte při otevřeném okně.

 

Příslušenství:

  • Ohradníkový vodič a skoby
  • Žací čepele a šroubky
  • Svahová kola

Parametry

Výkon:
25
Pracovní záběr:
22
Typická doba dobíjení:
60
Alarm/PIN:
ano/ano
Doporučená plocha:
3000
Hmotnost:
11,9
Hodinový výkon:
125 m2/h
Baterie:
Li-ion 22
Hlučnost:
62 dBA
Výška sečení:
20 - 60 mm
Motor:
bezúhlíkový

Média

Video

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 50-ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Telefon eshop: +420 389 012 238
Email: eshop@agrozet.cz

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
370 04 České Budějovice
Česká republika

Aktuální akce