Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
00 Kč

Honda HS 550 GE Sněhová fréza

Značka:
Honda
Obchodní číslo:
0002523

Kontaktní osobaSVOBODA Richard

12 990 Kč
na dotaz10 735,54 Kč bez DPH

Popis

Sněhová fréza Honda HS 550 GE

Se spolehlivou a hlavně výkonnou sněhovou frézou Honda HS550 se rozhodně sněhové nadílky nemusíte bát.

Tato fréza je určena k odklízení sněhu z pevných ploch, příjezdových komunikací a přilehlých chodníků kolem objektů. Čtyřtaktní motor výkonové kategorie 5,5 koňské síly hravě a rychle zvládne jak odfrézovat, tak i dostatečně daleko odhodit vrstvu sněhu vysokou od několika centimetrů až „půlmetr" a zůstane za Vámi ve sněhové peřině „chodbička" široká 50 cm.

Lehké, snadné a intuitivní ovládání doplněné legendární spolehlivostí strojů Honda vám usnadní mnohdy nepříjemný boj s úklidem sněhu. Otočný komínek výhozu nasměruje sníh přesně tam, kde jej potřebujete mít.

Ocelový frézovací šnek s pryžovým břitem odebírá sníh s mimořádnou účinností ze všech povrchů aniž by povrch poškodil. Dokonce i spáry v zámkové dlažbě jsou za sněhovou frézou Honda HS550 dokonale vymeteny.

Pohyb frézy vpřed je zajištěn reakcí frézovacího šneku o sněhový podklad a není třeba frézu nijak tlačit. Pouze stroj směřujete požadovaným směrem jízdy a dohlížíte na to, jak sníh mizí.

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 50-ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Telefon eshop: +420 389 012 238
Email: eshop@agrozet.cz

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
371 55 České Budějovice
Česká republika

Aktuální akce