Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
00 Kč

HG Náhradní náplň do pohlcovače vlhkosti levandule 450g

HG Náhradní náplň do pohlcovače vlhkosti levandule 450g
HG Náhradní náplň do pohlcovače vlhkosti levandule 450g
Značka:
-
Obchodní číslo:
577122323140
Katalogové číslo:
HG314
EAN:
8711577112318

Kontaktní osobaŠANDA Jiří

110 Kč
na dotaz90,91 Kč bez DPH

Popis

HG Náhradní náplň do pohlcovače vlhkosti levandule 450g


Popis

    HG pohlcovač vlhkosti snižuje relativní vlhkost vzduchu ve vlhkých prostorách na přijatelnou úroveň. Zabráníte jím všem nepříznivým důsledkům vysoké vlhkosti vzduchu, jako je kondenzát, zatuchlý pach, plísně, vlhké skvrny, obtížní živočichové a hniloba dřeva. HG pohlcovač vlhkosti funguje na bázi zrn absorbujících vlhkost. Systém je bezhlučný a funguje bez proudu a baterií. Používaná kulatá zrna absorbující vlhkost mají větší absorpční povrch než často používané šupinky a díky kulatému tvaru vzniká navíc více prostoru mezi zrny, takže zde může proudit více vzduchu (nasyceného vlhkostí). S nádobou na zrna, která má takový tvar, aby se dosáhlo co největšího kontaktu se vzduchem, máme k dispozici pohlcovač vlhkosti, který je rychlejší, slouží déle a odstraňuje ze vzduchu 1,5 krát více vlhkosti než srovnatelné systémy. V závislosti na relativní vlhkosti vzduchu účinkuje HG pohlcovač vlhkosti se 450 gramy zrn pro absorpci vlhkosti 2 až 3 měsíce v prostoru o rozměrech cca 40 m3. Díky šikovné konvičce je vylévání zachycené vlhkosti zcela jednoduché. Tedy už nic nepotřísníte a nemusíte mít obavu ze skvrn! Díky dvojstěnné nádobě na zrna se Vaše ruce nedostanou do kontaktu se zrny. Vaše ruce tedy zůstanou čisté. HG pohlcovač vlhkosti je skvělým pomocníkem v přívěsu, člunu, sklepě, šatníku a dalších prostorách v domě. Pro snadné doplňování HG pohlcovače vlhkosti, ale i jiných systémů, je k dispozici HG náhradní náplň do pohlcovače vlhkosti s vůní levandule nebo neutrální v uzavíratelné nádobě.


Použití

    V závislosti na relativní vlhkosti vzduchu funguje HG pohlcovač vlhkosti s 450 gramy HG náhradní náplně do pohlcovače vlhkosti 2 až 3 měsíce v místnosti o velikosti cca 40 m3.

Chcete dostávat lákavé nabídky přímo do své e-mailové schránky?

Zobrazit aktuální newsletter

O nás

Jsme profesionální a především ryze český e-shop, který je svým zaměřením na širokou zemědělskou veřejnost největší ve své kategorii.

Můžeme se pochlubit více něž 50-ti letou tradicí a zkušenostmi.

Toto vše z nás dělá jedničku na trhu se zemědělskou technikou u nás.

Kontakt

Telefon centrála: +420 389 012 211
Telefon eshop: +420 389 012 238
Email: info@agrozet.cz

AGROZET České Budějovice, a.s.
U Sirkárny 501/30
371 55 České Budějovice
Česká republika

Aktuální akce