Hlavní stránka Naše společnost Aktuality Dvourotorový středový shrnovač TOP 612

Dvourotorový středový shrnovač TOP 612

TiskPoslat stránku emailem

/Files/POTTINGER_1.jpg

Nesený stroj s maximální manévrovatelností.

Středové shrnovače TOP jsou charakteristické tvorbou rovnoměrného a vzdušného řádku. Co do šířky, tvaru a rozložení pokládají středové shrnovače přesný řádek pro následné stroje. Precizní práce shrnovače zvyšuje výkonnost následného sklizňového stroje.


TOP 612 s pracovním záběrem 5,90 m je vhodný především pro sklizeň pozemků, kde je vyžadována extrémní manévrovatelnost soupravy. Rotory TOPTECH PLUS s průměrem 2,80 m jsou vybavené 11 rameny. Velký průměr litinové vodící dráhy (350 mm) pro klidný chod hrabic a šetrnou manipulaci s pící. Krátké hrabice pro minimalizaci jejich zatížení na krut a na ohyb. Profilované hrabice pro dlouhou životnost. Vodící dráha s možností jejího nastavení pro přesné vedení hrabic dle podmínek nasazení. Převodovka rotoru je utěsněna a dlouhodobě mazána tekutým mazivem.


Uvolněním dvou šroubů lze v případě potřeby snadno demontovat celou hrabici. Opětovná montáž hrabice je rovněž jednoduchá. Konstrukci rotorů, která nemá problémy s netěsností i při výměně hrabice ocení každá obsluha shrnovače!


Při zvednutí jsou rotory hydraulicky zablokovány ve středové poloze. Tlumící vzpěry v základní výbavě. Tandemové nápravy rotorů jsou ve výbavě na přání. Výkyvné uložení rotorů pro kvalitní kopírování nerovností. Hydrokomfort a demontovatelná ramena rotorů pro snížení výšky při dopravě.


Dopravní poloha TOP 612 je současně i odstavnou pozicí. Kolečka pro odstavení pro bezpečné uskladnění stroje.

Poslat odkaz na stránku

*) vyplnění takto označených položek je povinné.

*
*
*