Hlavní stránka Naše společnost Aktuality AZ Centrum slaví v Budějcích 20 let.

AZ Centrum slaví v Budějcích 20 let.

TiskPoslat stránku emailem

/Files/Agrozet-logonoveeshopCabela.jpg

Dvacet let na trhu se zahradní technikou? To už je pořádně dlouhá doba na to, aby bylo AZ Centrum České Budějovice tím pravým místem pro nákupy zahrádkářů, zemědělců a kutilů. A že jich je v České republice víc než dost. Prodejna zahradní techniky nyní v rámci oslavy „dvacetin“ nabízí 10 % slevu na veškerý svůj sortiment.

Za dvacet let prošlo AZ Centrum České Budějovice značnou proměnou. Zatímco dříve jste museli projít rezervačními pořadníky na stroje, dnes si můžete techniku vybrat prakticky hned na místě, a to ještě z velmi široké nabídky. Tým vyškolených pracovníků se přizpůsobuje moderním potřebám zákazníků nejen v oblasti zahrady, ale i poloprofesionální a profesionální techniky. AZ Centrum České Budějovice tak snadno zájemcům nabídne i kompletní služby na klíč.


Sortiment však nadále rozšiřujeme a upravujeme podle potřeb stálých i nových zákazníků. Profesionální zahradní stroje zde najdete za rozumné ceny a zpřístupněné i méně náročným zákazníkům, kteří mají doma zahradu. Každoročně prodáme kolem 100 až 130 kusů travních traktorů, čímž se řadíme mezi jednoho z největších prodejců v oblasti této techniky.
Nabízíme pouze to nejkvalitnější zboží, za které se můžeme svým zákazníkům stoprocentně zaručit. Služby se oproti ostatním liší v tom, že poskytujeme individuální poradenskou činnost a prodejní i poprodejní servis, jež zabezpečuje speciálně vyškolený personál. Díky tomu se do prodejny stále vrací věrní zákazníci. Na prodejně najdete převážně české značky.


Kvalitní obchod se rovněž nemůže obejít bez e-shopu. Na něm naleznou zákazníci okolo 80 tisíc položek. Každý týden zde běží akční nabídka dle sezonnosti, která je posléze prostřednictvím e-mailu rozeslána zákazníkům. Po objednání zboží z e-shopu si mohou vybrat ze 14 výdejních míst po celé republice, a to s odběrem zdarma.
Protože slaví AZ Centrum České Budějovice dvacetileté výročí v říjnu letošního roku, připravili jsem pro zákazníky speciální akci. Už 7. října bude v prodejně veškerý sortiment o 10 % levnější! Navíc si v rámci návštěvy lidé mohou vyzkoušet i některé z prodávaných strojů jako například travní traktory pro neudržované porosty, moderní podobu VARI sytému, ale i elektovozítka pro seniory. Pro děti zde bude připravena zajímavá soutěž na šlapacích traktorech.


Jestli tedy ještě nevíte, co dělat 7. října, určitě byste neměli vynechat oslavu dvacetiletého výročí prodejny AZ Centrum České Budějovice. Kromě zábavy se můžete levněji připravit na jakékoliv roční období vaší zahrady.

Poslat odkaz na stránku

*) vyplnění takto označených položek je povinné.

*
*
*